سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: معرفی طراحی برند
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
توی تاپیک های قبلی با کمک شما ها تونستم یک اسم انتخاب کنم
حالا از شما ها درخواستم دارم تا بهترین کسی که توی طراحی برند ماهر هست رو بهم معرفی کنید
باسپاس
پیشنها من این است که از بچه های دانشگاه هنر فردی را انتخاب کنید.واقعا استعدادهای فوق العاده ای در میان آنهاست حتی مانند برخی شرکت ها میتوانید به مسابقه بگذارید.
منظورتونو از طراحی برند دقیقا نفهمیدم.منظور طراحی لوگو هست؟
بله طراح لوگو
حرفه ای ترین شخص تو این زمینه آقا محمد شموسی هستش.که یه گرافیست فوق العاده اس که از بچه های انجمن هستش با نام کاربری:mohammadshamosi
(03-04-2012 10:15 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]پیشنها من این است که از بچه های دانشگاه هنر فردی را انتخاب کنید.واقعا استعدادهای فوق العاده ای در میان آنهاست حتی مانند برخی شرکت ها میتوانید به مسابقه بگذارید.

من متاسفانه کسی رو در این زمینه نمیشناسم شما کسی رو سراغ ندارید؟
(03-04-2012 10:15 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]پیشنها من این است که از بچه های دانشگاه هنر فردی را انتخاب کنید.واقعا استعدادهای فوق العاده ای در میان آنهاست حتی مانند برخی شرکت ها میتوانید به مسابقه بگذارید.

سلام دوست عزیز
بنده با پیشنهاد جناب کاظمی موافق هستم ، واقعا دانشجویان هنر استعدادهای خیلی خوبی دارند که میتونید ازشون بهره ببرید و بهشون سفارش طراحی لوگو رو بدید.
در نهایت اگر فرد مورد نظر رو پیدا نکردید ، بنده در خدمت هستم ، شماره تماس و راه ارتباطی که در امضاء موجود هست
موفق باشید
(10-13-2013 06:12 PM)behroooooz نوشته شده توسط: [ -> ]
(03-04-2012 09:13 PM)valter نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
توی تاپیک های قبلی با کمک شما ها تونستم یک اسم انتخاب کنم
حالا از شما ها درخواستم دارم تا بهترین کسی که توی طراحی برند ماهر هست رو بهم معرفی کنید
باسپاس

SALAM
MAN BEHTARIN KAS BARAYE EJRAYE TARAHI BRAND AGHAYE BAHMANI HASTAN ISHUN KARESHUN ALIE HAM GRAPHISTE FOGHOLAEDI HASTAN HAM ADAME JALEBI, VA BA MABAHESE BRANDING BKHUBI ASHNA HASTAN
AG KHASTIN MAN BGIN MAN BAHASHUN ASHNATUN KONAM

سلام
دوست عزیز به تاریخ پست ارسال شده توجه کنید! مربوط به دو سال پیش هست ، که طراحی برند فرد درخواست دهنده انجام شد.
موفق باشید
لینک مرجع