سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کارگاه طراحی سایت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
کارگاه طراحی سایت - امیدوارم با کمک آقای پردل تاپیک خوبی باشد.
دوستان می توانند سوالات خود را در زمینه طراحی سایت و بخصوص جوملا در این تاپیک مطرح کنند.
سلام
مجتبي پردل هستم. در زمينه كار با جوملا مهارت دارم و اميدوارم بتونم به سوالات كاربران در اين زمينه پاسخ بدم (البته تا جايي كه وقتم اجازه بده و سوادشو داشته باشم).
(03-04-2012 11:42 AM)mojtabapordel نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
مجتبي پردل هستم. در زمينه كار با جوملا مهارت دارم و اميدوارم بتونم به سوالات كاربران در اين زمينه پاسخ بدم (البته تا جايي كه وقتم اجازه بده و سوادشو داشته باشم).
با سلام خدمت شما استاد محترم
و عرض تشكر از اقاي كاظمي عزيز بابت فراهم كردن اين شرايط كه امروز استادي چون شما در جمع ما حضور دارند.
بيشتر افراد به طراحي سايت و موضوعات مرتبط ان علاقه زيادي دارند.انشالا كه بحث ها و گفتگوهاي خوبي را خواهيم داشت.
(03-04-2012 11:42 AM)mojtabapordel نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

سلام استاد عزیز
ممنون که می خواهید به ارائه راهنمایی در زمینه طراحی سایت بپردازید من حتما از وجود شما استفاده خواهم کرد .
خوشحالم که یه طراح به جمع اضافه شد.
و خوشبختم آقا مجتبی.
به جمع ما خوش اومدی داداش.
با سپاس و خوش آمد به آقا مجتبی عزیز
امیدوارم بتونم از تجربیات خوبه شما بنحو احسن استفاده کنم.
بنده هم عرض ادب دارم خدمت شما بزرگوار واقعا جای شما تو این انجمن خالی بود که به لطف کامیار عزیز این جای خالی توسط خود شما پر شد.

اولین سوال بنده اینه که آیا میشه هر نوع قالبی رو با جوملا طراحی کرد؟یعنی قالب های اختصاصی منظورمه؟
کسی که میخواد طراح قالب های جوملا بشه باید چه زبان هایی رو یاد بگیره؟آیا میشه خیلی حرفه ای تو این زمینه فعالیت داشت یا محدود هستیم؟
ببخشید که یکم سوالاتم زیاد شد.
اقا مجتبي.اموزش ها به چه صورت برگذار ميشود؟؟
يعني از پايه جلسه جلسه ميريم جلو يا سوالات و مشكلات رو شما راهنمايي ميكنيد؟؟؟؟
از مدیر عزیز و محترم سایت و همچنین جناب آقای بردل گرامی تشکر می کنم.
آموزش به صورت سوال جوابه ( خودمون بریم بخونیم بعد سوال رو مطرح کنیم) یا توضیح بعد سوال جواب و دیگه اینکه در چه سطحی است؟
بازم ممنون
سلام به همه دوستان
من خدمت جناب كاظمي هم گفتم كه وقتم خيلي محدوده. تا جايي كه وقت و دانشم اجازه بده، در خدمت دوستان خواهم بود.
دوستان آموزشي در كار نيست (منظورم به صورت مدون و جلسه به جلسه است). من سعي مي كنم در مورد سوالات و مشكلات دوستان راهنمايي و مشورت بدم و احتمالا در بيشتر موارد مجبور ميشم به انجمن هاي جوملايي كه خودم در اون ها فعال هستم ارجاع بدم. چون در اون انجمن ها خيلي از مشكلات و سوالات طراحي وب بحث و بررسي شده.
پيشنهاد اول و آخرم هم طراحي سايت با جوملاست. به يكي ديگه از دوستان هم توضيح دادم كه اگه ميگم جوملا بخاطر اين نيست كه روي اين سيستم تعصبي داشته باشم. جوملا از همه لحاظ به نظر من CMS برتره و امتحان خودش رو پس داده. صدها متخصص در سراسر جهان دارن توسعه ميدن اين سيستم رو و بيشترين افزونه ها و الحاقات نصبي رو در بين تمام CMS ها داره (بيش از 9000 افزونه!).
آخرين نسخه اي هم كه اومده واقعا يك شاهكار بي نظيره در دنياي برنامه هاي مديريت محتوا.
البته در زمينه هاي ديگه طراحي سايت هم تا جايي كه دانشش رو داشته باشم در خدمت دوستان خواهم بود.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع