سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سوء استفاده از نام انجمن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان عزیز متاسفانه چند وقتی است که برخی دوستان و اعضای انجمن اطلاع می دهند که از روی ایده های انجمن SMS هایی را دریافت میکنند و دعوت به همایش یا سمینار و کلاس میشوند و یا تبلیغات و سایت هایی شبیه انجمن در اینترنت مشاهده کرده اند.
در همین جا اعلام میکنم که انجمن تاکنون از طریق SMS هیچ اطلاع رسانی نکرده است و در صورت استفاده از آن حتما از قبل موضوع در انجمن اطلاع داده میشود.
و کلیه پیغام ها و خبرنامه ها از طریق ایمیل رسمی انجمن انجام میگیرد.
و نیز استفاده از لوگو و ایده انجمن با توجه به آنکه ثبت در وزارت ارشاد شده است، جرم است و حتما از طریق مراجع قضایی برخورد می شود.
انجمن هیچ سایت و یا درگاه دیگری را ندارد و اگر سایتی وابسته به انجمن باشد در همین جا اعلام خواهد شد.
لطفا اگر چنین سوء استفاده هایی را مشاهده کردید اطلاع دهید تا بر خورد قانونی صورت گیرد.
و هر اطلاع رسانی و یا کلاسی و همایشی در همین جا اطلاع داده میشود و فقط از این سایت خبرها را دنبال بفرمائید.
لطفا به این تماس های مشکوک پاسخ ندهید.
واقعا متاسف هستم براي كساني كه همچين كارهايي را انجام ميدهند.
لطفا تمامی شماره هایی را که از طرف آنها برایتان اس ام اس می آید لطفا برای کامیار بفرستید تا پیگیری قانونی نماید
آقاي كاظمي اين يك زنگ خطري هست براي سايت
همان طور كه براي كار خودم يك پيشنهاد بشما دادم....براي ايده هاي عملي ديگر دوستان هم چنين كاري بكنيد...چنين بخشي رو به سايت اضافه كنيد... تا هم ايده هاي عملي به راحتي در دسترس عموم نباشد

يكي بخش هم اضافه كنيد براي اطلاعات خصوصي اعضا......بچه هاهم در امضاو زير اسم هاشون اطلاعات خصوصي ازخودشن نزارند......اينطوري كسي نميتونه مثل بالا سوء استفاده كنه....... امنيت ايده وكارهاي بچه ها هم حفظ ميشه...... حتما اون بخش رو كه پيشنهاد دادم رو تاسيس كنيد

براي مشخصات هم يك فكر اساسي بكنيد.....

يك يا دوتامدير شش دنگ هم براي اين كارها در نظر بگيرين.تاسريع پيشگيري بشه از كارهاي خلاف ديگران........
دوستان ببينيد هيچ خطري وجود ندارد تا وقتي كه خودمان عاقلانه نسبت به اين تماسها و... رفتار كنيم.
هميشه همه جا از هر سايت و يا برند معروفي سوء استفاده شده. اين جاي نگراني نيست.
بايد اعضا نسبت به پيشنهادها و يا ... كه بغير از انجمن با نام انجمن بهشون مي شه قبول نكنن و يا به مديريت خبر بدن.
مثل خيلي از اين پيشنهاد ها كه بعضي اوقات توسط افراد سود جو داخل انجمن هم اتفاق افتاده و شماها هميشه با ديدي باز اون را گزارش داديد و هيچ وقت حرفهاي دروغشان را نپذيرفتيد.
موفق و پايدار باشيد
انجمن روز بروز موفق و موفقتر می شود و این مسائل نشاندهنده حرکت بسیار عالی انجمن است.
لطفا توجه فرمائید:
همچنانچه ادمین عزیز توضیح دادند این سایت و این انجمن نه زیر مجموعه است و نه بانی انجمن جدید. تمام اطلاعیه ها از طریق همین انجمن و در تایپیکها ی انجمن به عزیزان اطلاع داده می شودو لاغیر.موفقتر باشید.
ممنون دوستان من هم با نظر جناب قربانیان و معاونت انجمن موافق هستم و بنظرم باید نیمه پر لیوان را نگاه کرد اما همیشه هوشیار باشیم تا مشکلی ایجاد نشود.
برای اشخاصی که سعی میکنند بدون زحمت و تفکر از ایده های افراد دیگر سوء استفاده میکنند متاسف هستم.
به قول جناب قربانیان ، این کار روند پیشرفت روز افزون انجمن میلیاردرهای آینده هست.
:گل:
سلام دوستان زيان ديده كسي است كه از راه درست به بيراهه تغيير مسير دهد چراكه در اين راه كج هيچ راهنمايي نيست.
اما با فراست و هوشيار جلوي اين سودجوي ها گرفته خواهد شد.
مشاور و كارشناس در تمام امور حقوقي
شماره تماس 09329612181
به نظر من جدی نیست (حاد نیست ) البته باید جلوش گرفته بشه
لینک مرجع