سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بشتابيد! بشتابيد!!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
من خودم میخوام با یکی دونفر وارد بحث بشم.
فقط نمی دونم چه سوالاتی بپرسم.

کامیار جان لطف کن اون سوالات کلیدی و مهم رو مطرح کن که ما بدونیم باید چطور گزارش بگیریم.
مهدی جان برایتان سوالات را ارسال کردم.
دوستانی که مایل هستند کمکی در این راه بکنند به بنده پیغام دهند تا سوالات گزارش را برای تهیه ارسال کنم.

موفق باشید
اقاي كاظمي براي منم پفرستين

مرسي
ادمین عزیز سئوالات را ارسال فرمائید. ممنونم.
شما آدم رو روی کری می ندازین . من با یکی صحبت می کنم
اسم مقاله ام رو می ذارم از فروش کیم و بستنی تا مدیریت فروش در یک شرکت بزرگ تولیدی
فقط سوالارو برام بفرستین لطفاً
(02-21-2012 08:02 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]ادمین عزیز سئوالات را ارسال فرمائید. ممنونم.
آقاي قربانيان عزيزتر از جانم شما كه ماشاالله خودتان يك كارآفرين موفق و يك ميلياردر خودساخته هستيد سوالات را ميخواهيد چه كار مگه ميخواهيد با خودتان مصاحبه كنيد؟!!Big Grin
برای منم ارسال کنید
ممنون
(02-21-2012 11:29 PM)pulaki نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-21-2012 08:02 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]ادمین عزیز سئوالات را ارسال فرمائید. ممنونم.
آقاي قربانيان عزيزتر از جانم شما كه ماشاالله خودتان يك كارآفرين موفق و يك ميلياردر خودساخته هستيد سوالات را ميخواهيد چه كار مگه ميخواهيد با خودتان مصاحبه كنيد؟!!Big Grin

آقا رضا جان بینهایت ممنونم. من تا جائی که امکان داشت تمام تجربیات خود را در تایپیکهای مختلف نوشتم و اگر باز لازم باشد اینکار را خواهم کرد.
آقا منم هستما.واسه داداشم کارآفرینی کردم!الان 18 روزه که گیم نت راه انداختم و تا الان فرصت نداشتم بیام و اعلام کنم.
دوستان عزیزی که مقاله ، مصاحبه و ... برای درج در نشریه دارند لطفا سریعتر آماده و ارسال فرمایید . آخر سال است و حجم بیشتر کارها بنابراین فرصت زیادی برای آماده سازی ماهنامه نیست سریعتر لطفا
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع