سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: استفاده از ظرفیت خالی کارخانه جات.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان.
بازم یه سوالی برام پیش اومد میخوام ازتون بپرسم.
دوستان روشی توی دنیا وجود داره تو زمینه ی صنعت که بهش میگن استفاده از ظرفیت خالی کارخانجات یا همون بازار مشترک.
طبق این روش کارخانه هایی که فروش محصولشون کمه یا مثلا در زمانی از سال کارشان به دلیل محبوب نبودن یا هرچیز دیگه ای خابیده، میشه باهاشون قرار داد بست تا محصولات ما رو تولید کرده و در مقابل هزینه ای بگیرن.
در این صورت مشکل نداشتن تاسیسات و کارخانه برای تولید حل میشود.

و اما سوال من:
در زمینه ی آبمیوه،آدامس و شکلات و خشک کردن صنعتی میوه جات و سبزی جات چه کارخانه هایی را میشناسید در کدام شهرها تا بتوانند محصولات مورد نظر را تولید کنند؟
من قبلا در يك تاپيك ديگه اسم شماره هاي تلفن يك كارخانه رو گذاشتم.بايد زنگ بزني بپرسي با هر كارخانه اي.معمولا اگر محصولت خوب باشه شايد خط توليد جديد هم درست كنند.
تنها راه تماس گرفتن با كارخانه ها مورد نظر هست.
(02-15-2012 01:13 AM)sajad1441 نوشته شده توسط: [ -> ]من قبلا در يك تاپيك ديگه اسم شماره هاي تلفن يك كارخانه رو گذاشتم.بايد زنگ بزني بپرسي با هر كارخانه اي.معمولا اگر محصولت خوب باشه شايد خط توليد جديد هم درست كنند.
تنها راه تماس گرفتن با كارخانه ها مورد نظر هست.

یادم هست دوست من.
اتفاقا توی مراحل هستم.
ام بهتره چند تا دیگه هم داشته باشم.الالخصوص که هنوز تصمیم نگرفتم تو کدوم زمینه متمرکز شم.دارم تحقیق میکنم و اطلاعات بیشتری میخوام.
بازم از لطفت ممنون.
خوب شما ميتونيد بطور مثال هركدوم از اين محصولاتي كه تو بازار هست رو نگاه كنيد و شماره هاي كارخانه رو از روي اونها ياد داشت كنيد.چند تاشركت ابميوه ادامس شكلات و غيره در كشور داريم.
لینک مرجع