سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: كارگاه اموزشي چرم دوزي با دست
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
(09-10-2012 05:54 PM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-10-2012 01:17 PM)rebekaa نوشته شده توسط: [ -> ]سلام واقعا جالب بودن من عکسهای صفحات قبلو نمی بینم می شه دوباره بذارید
سلام
تصاوير صفحات اول و دوم بخاطر قرار گرفتن بر روي سرور هاي رايگان متاسفانه حذف شده.
و بارگذاري دوباره اونها امكان پذير نيست و بيش از يك روز وقت ميبرد
با عنواين تصاوير ميتوانيد در گوگل به تصاوير دسترسي داشته باشيد
موفق باشيد.

از دیدن این تصاویر واقعا خوشحال شدم و واقعا جای تشکر داره اما افسوس که عکسها باز نمیشه

من قصد دارم 2 تا شغل را به صورت خانگی با سرمایه کم انجام بدم که یکی از اونها چرم دوزی هست .چند تا سوال دارم
1. چرخهای صنعتی که برای دوخت کیف استفاده میشه حدودا چه قیمتی داره
2. کار با این چرخها مثل چرخ خیاطی معمولی هست یا کاملا فرق داره؟
3اگه بخوام یه کارگاه کیف داشته باشم با یه چرخ آیا نیاز به مجوز هست؟
(02-10-2012 05:10 PM)مهتاب نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-10-2012 01:54 AM)atreeeshgh نوشته شده توسط: [ -> ]واقعا جالبه.خیلی هم راحته.این ایده هاراحتم میشه اجراشون کرد.
فقط مهتاب جان میشه بگی چرم از کجا باید گرفت؟من میخوام اینکاررو به مادرم یاد بدم تا دستبند درست کنه و بفروشیم.
به نظرتون چقدر میشه رو اینا سود برد؟
چهار راه سعدی کمی بالاتر از سپهسالار که برید مغازه هایی رو می بینید که همه چرم فروشی هستند و کمی بالاتر از اون می تونید یراق آلات لازم برای کار رو پیدا کنید.

با توجه به اینکه کار چرم کار لوکسیه اگر بتونی بازار مناسب براش پیدا کنی سود خوبی داره.

سلام تشکر از شما میشه بگین سرمایه اولیه چقدر میخواد ؟

اگه بخوام کسی را به عنوان چرخ کار استخدام کنم حقوقشون حدودا چنده؟

-----
ویرایش شد توسط انضباط .
هرگونه دعوت به تماس ممنوع است .
سلام دوستان. داشتم دنبال اطلاعاتی در مورد چرم میگشتم تا رسیدم به اینجا .عضو این سایت شدم و کلی تو سایت پرسه زدم. مطالب جالبی رو دوستان گذاشته بودند . نمیدونم هنوز کاربران قدیمی که تو سایت بودند هستند یا اینکه دیگه به این سایت سر نمیزنن؟!!
آیا میدانید تمامی تصاویر این کارگاه آموزشی از روی سرور پاک شده و قابل نمایش نیست و عملا کارگاه به هیچ دردی نمیخوره!!!!
نکته:تو را به ..... تصاویر را دوباره آپلود کنید من بدجور نیاز دارم!
(جای خالی را با گزینه مناسب پر کنید!)
متاسفانه تصاویر وجود ندارند و عملا این کارگاه غیر قابل استفاده شده . آیا شخص فعالی هنوز اینجا هست ؟
ما هم یه کارگاه چرم دوزی و ساخت انواع مصنوعات چرمی رو راه انداختیم. با حدودا 10 نفر چرم دوز, دوستان اگه در زمینه فروش محصولات نظری دارن بفرمایند, آماده همکاری هستیم.
محصولات با کیفیت بسیار بالا تولید می شوند.
[تصویر: b416752_DSC04388.jpg]

[تصویر: m036198_DSC04414.jpg]

[تصویر: j038428_DSC04406.jpg]

[تصویر: 04412674695945905005.jpg]

[تصویر: 51546382754969782990.jpg]

[تصویر: 67943503192572051434.jpg]

[تصویر: h438311_DSC04408.jpg]

و......................
چقدر خوب . امیدوارم موفق باشید
من هم به اینکار خیلی علاقه دارم و این هنر را یاد گرفتم . اما متاسفانه بازاری برای کار نمی شناسم.
راستی یه سوال مغازه دارها کیف پول را با چه مبلغی از سازنده می خرند ؟
حیف عکس های این اموزش کامل نیست و دیده نمیشه
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع