سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کارآفرینی در زمینه ی مواد غذایی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام دوستان.
البته کمی هم عذر خواهی.چون با اینکه هم تازه واردم هم کم سن و سال همش جسارت میکنم و نظر و میدم و مطلب.
این مطلب رو دارم مینویسم که بگم یه دنیای بسیار بزرگ روبرومون هست با کلی قدرت مانور زیاد.
این دنیایی که میگم اسمش رو گذاشتن طب سنتی ولی من تا حالا چند تا ایده ازش در زمینه ی صنایع عذایی،دارو،تکنولوژی و...گرفتم.
ولی برای شروع از یکی از ایده ها شروع میکنم.
تا حالا آبی خوردید که طعم نعناع،دارچین،پزتقال،سیب و... رو بده در عین حال نه شربت باشه نه نوشابه و در ضمن موجب بشاش شدن پوست،مو،دندان،هضم غذا،رفع نفخ شکم و برگشتن لثه های سیگاری ها به حالت اول و نرمال بشه؟
اگه همچین چیزی باشه حاضرید مصرف کنید؟
خاصیت هایی که عرض شد بخاطر استفاده از مواد طبیعی در طب سنتی هست.
به نظر شما این طرح در قالب آب معدنی قابل عرضه است؟
منتظر جوابهاتون هستم.
اگه شما بودید این آب ها رو میخریدید؟اگه جواب مثبته چند؟
ممنون مسعود جان
اتفاقا ایده برتری که امسال در یکسالگی انجمن از آن تقدیر شد و تقدیرنامه و هدیه از طرف انجمن به صاحب آن تعلق گرفت به نوعی و نه کاملا، در این رابطه بود.
که این دوست عزیز فعلا در حال ثبت و کارهای اداری آن هستند و فعلا نمیخواهند دقیق مطلبی از آن بازگو شود.

ایده بسیار خوبیست اما طبق تجربه ای که برای ثبت آن در وزارت بهداشت داشته اند کمی روی مجوز آن سخت گرفته اند.

اما با اجرای خوب آن، مورد استقبال قرار خواهد گرفت.
(02-07-2012 11:01 PM)مسعود کوچولو نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان.
البته کمی هم عذر خواهی.چون با اینکه هم تازه واردم هم کم سن و سال همش جسارت میکنم و نظر و میدم و مطلب.
این مطلب رو دارم مینویسم که بگم یه دنیای بسیار بزرگ روبرومون هست با کلی قدرت مانور زیاد.
این دنیایی که میگم اسمش رو گذاشتن طب سنتی ولی من تا حالا چند تا ایده ازش در زمینه ی صنایع عذایی،دارو،تکنولوژی و...گرفتم.
تا حالا آبی خوردید که طعم نعناع،دارچین،پزتقال،سیب و... رو بده در عین حال نه شربت باشه نه نوشابه و در ضمن موجب بشاش شدن پوست،مو،دندان،هضم غذا،رفع نفخ شکم و برگشتن لثه های سیگاری ها به حالت اول و نرمال بشه؟
منتظر جوابهاتون هستم.
من همچين محصولي رو در مغازه ها ديدم كه با بطري هاي رنگي فروخته ميشد.اسم محصولش هم اگر اشتباه نكنم زحل بود.يكبار امتحان كردم.ولي از مزه اي كه داشت به شخصه خوشم نيومد.برا 6 ماه پيش هست.درست يادم نيست.گاز دار بود يا نه!!!

دوست عزيز.اين هم متن خبر اين محصول.
ه گزارش خبرنگار فودنا، شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، نوشیدنی های جدید خود را شامل "کفیر نوشیدنی پروبیوتیک و سلامتی بخش" و چند نوشیدنی گیاهی با نام تجاری "زحل" به بازار عرضه کرد.
به گزارش خبرنگار ما، نوشیدنی "کفیر" در شرکت شیر پاستوریزه "پگاه خراسان" و "پگاه تهران" و نوشیدنی های گیاهی "زحل" در شرکت شیر پاستوریزه "پگاه گیلان" تولید و عرضه می شود.
خواص تغذیه ای و درمانی کفیر:جلوگیری و کاهش بیماریهای گوارشی، کاهش علائم فشار خون، بهبود اسهال و ضد عفونی کننده محیط روده، موثر در زیبایی پوست، بهبود هضم لاکتوز در کسانی که نمی توانند شیر بخورند، افزایش حرکات دودی روده و جلوگیری از یبوست، سرشار از ویتامینهای گروه (ب) مانند: نیاسین و اسید فولیک، هضم راحت تر شیر و جذب بهتر مواد مغذی موجود در آن، موثر در پیشگیری از آلرژی ها، ممانعت از نفخ روده ای، مقاوم کردن سیستم ایمنی بدن در مقابل عوامل بیماریزا، حفظ ثبات سیستم گوارش در زمان مصرف داروهای آنتی بیوتیک در افراد حساس، جلوگیری از پوکی استخوان، غنی از کلسیم و پروتئین
نوشیدنی های گیاهی "زحل" نیز با طعم های نعناع، بهار نارنج و بیدمشک تولید شده که موارد ذیل در بسیاری از منابع مربوط به گیاهان دارویی برای آن ذکر شده است:
خواص عرق نعناع: تقویت کننده معده، رفع نفخ، طبیعت گرم، بادشکن، تقویت کننده معده کودکان، اشتهاآور، ضد عفونی کننده
خواص عرق بید مشک: آرام بخش، ملین، تقویت کننده قلب ، طبیعت مغتدل، ضد سردرد و درد های عضلانی
خواص عرق بهار نارنج :آرام بخش ، رفع تهوع و استفراغ ، مقوی قلب و اعصاب ، طبیعت گرم و ضد تشنج
مسعود جان اگر اين مطالبي كه گذاشتم در مورد ايده شما هم همينطور بود.و اگر نا اميد شديد از اينكه ايده ي كه در سر داشتيد.انجام شده هست.اصلا ناراحت نباشيد.و عقب نشيني نكنيد.براي همه ما اين اتفاق افتاده هست.بطور قطع ايده را ر اينده پيشنهاد خواهيد داد كه هنوز عملي نشده باشد.مطمئن هستم.
تو این موارد باید ایده و طرح خودتون رو ثبت بکنید و بعد میتونید اونو به کشور هایی نظیر ترکیه هم بفروشید. معمولا سایر کشور ها برای این نوع ایده ها زیاد اذیت نمیکنند و همکاری هم میکنند.
البته باید امتحان کرد و چشید ولی به نظرم آب معمولی بهتر است
مسئله ای که ممکنه مشکل ایجاد کنه اینه که شما از تکرار خوردن آب زده نمیشید یعنی ما هر روز و هر روز آب رو می خوریم و از طعم آن راضی هستیم اما در مورد نوشیدنی جایگزین که فرمودید باید بررسی شود
(02-07-2012 11:15 PM)sajad1441 نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-07-2012 11:01 PM)مسعود کوچولو نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان.
منتظر جوابهاتون هستم.
من همچين محصولي رو در مغازه ها ديدم كه با بطري هاي رنگي فروخته ميشد.اسم محصولش هم اگر اشتباه نكنم زحل بود.يكبار امتحان كردم.ولي از مزه اي كه داشت به شخصه خوشم نيومد.برا 6 ماه پيش هست.درست يادم نيست.گاز دار بود يا نه!!!

دوست عزيز.اين هم متن خبر اين محصول.
ه گزارش خبرنگار فودنا، شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، نوشیدنی های جدید خود را شامل "کفیر نوشیدنی پروبیوتیک و سلامتی بخش" و چند نوشیدنی گیاهی با نام تجاری "زحل" به بازار عرضه کرد.
به گزارش خبرنگار ما، نوشیدنی "کفیر" در شرکت شیر پاستوریزه "پگاه خراسان" و "پگاه تهران" و نوشیدنی های گیاهی "زحل" در شرکت شیر پاستوریزه "پگاه گیلان" تولید و عرضه می شود.
خواص تغذیه ای و درمانی کفیر:جلوگیری و کاهش بیماریهای گوارشی، کاهش علائم فشار خون، بهبود اسهال و ضد عفونی کننده محیط روده، موثر در زیبایی پوست، بهبود هضم لاکتوز در کسانی که نمی توانند شیر بخورند، افزایش حرکات دودی روده و جلوگیری از یبوست، سرشار از ویتامینهای گروه (ب) مانند: نیاسین و اسید فولیک، هضم راحت تر شیر و جذب بهتر مواد مغذی موجود در آن، موثر در پیشگیری از آلرژی ها، ممانعت از نفخ روده ای، مقاوم کردن سیستم ایمنی بدن در مقابل عوامل بیماریزا، حفظ ثبات سیستم گوارش در زمان مصرف داروهای آنتی بیوتیک در افراد حساس، جلوگیری از پوکی استخوان، غنی از کلسیم و پروتئین
نوشیدنی های گیاهی "زحل" نیز با طعم های نعناع، بهار نارنج و بیدمشک تولید شده که موارد ذیل در بسیاری از منابع مربوط به گیاهان دارویی برای آن ذکر شده است:
خواص عرق نعناع: تقویت کننده معده، رفع نفخ، طبیعت گرم، بادشکن، تقویت کننده معده کودکان، اشتهاآور، ضد عفونی کننده
خواص عرق بید مشک: آرام بخش، ملین، تقویت کننده قلب ، طبیعت مغتدل، ضد سردرد و درد های عضلانی
خواص عرق بهار نارنج :آرام بخش ، رفع تهوع و استفراغ ، مقوی قلب و اعصاب ، طبیعت گرم و ضد تشنج
مسعود جان اگر اين مطالبي كه گذاشتم در مورد ايده شما هم همينطور بود.و اگر نا اميد شديد از اينكه ايده ي كه در سر داشتيد.انجام شده هست.اصلا ناراحت نباشيد.و عقب نشيني نكنيد.براي همه ما اين اتفاق افتاده هست.بطور قطع ايده را ر اينده پيشنهاد خواهيد داد كه هنوز عملي نشده باشد.مطمئن هستم.

از اینکه اینقدر دوستانه و خالصانه وقت میذارید واقعا سپاسگذارم.
در ادامه ی اوامرتون باید بگم که زحل نوشابه محسوب میشه و مواد طعم دارش رو هم از اسانس های شیمیایی میگیرن تا جایی که من خبر دارم.
و بقیر از گیلان و مازندران که شکست خورد در تمامی استانهای کشور گل کرد.
اما فکر نمیکنید که وقتش رسیده که یه رقیب درست و حسابی براش بشیم.
من توی رشت زندگی می کنم و توی استان گیلان حداقل 4 کارخانه ی آبمعدنی هست که میتونیم از ظرفیت خالی اونها استفاده کنیم.
بله مسعود جان.هر روز يك محصول جديد به بازار مياد و محصول قديمي كنار ميره.اما اين كار رو به نظر من بايد بطور ازمايشي اول امتحان بشه بعد اگر فروش خوبي داشت در كل كشور پخش بشه و در ادامه براي صادرات.
طبق گفته دوستان ما هر روز از اب استفاده ميكنيم.بدون اينكه ازش دلزده بشيم.در مورد اين محصولت.بايد ديد چطور ميشه تبليغاتش رو انجام داد تا فروش خوبي داشته باشد.در مورد استفاده از مواد طبيعي بيشتر مردم تا اونجايي كه من اطلاع دارم از عرقيات گياهي استفاده ميكنند.
بايد ديد محصول شما چطور هست.
حدود 6 سال پيش يك شركت اب گاز دار توليد كرد.كه من اون زمان تو سوپر ماركت كار ميكردم.براي مردم همه جالب بود كه امتحان كنن و ببين چي هست.
قبلا هم گفتم.شايد گفتن اين جمله درست نباشه.ولي گفتن با تبليغات سنگ رو هم ميشه اب كرد فروخت.
(02-08-2012 12:15 AM)sajad1441 نوشته شده توسط: [ -> ]بله مسعود جان.هر روز يك محصول جديد به بازار مياد و محصول قديمي كنار ميره.اما اين كار رو به نظر من بايد بطور ازمايشي اول امتحان بشه بعد اگر فروش خوبي داشت در كل كشور پخش بشه و در ادامه براي صادرات.
طبق گفته دوستان ما هر روز از اب استفاده ميكنيم.بدون اينكه ازش دلزده بشيم.در مورد اين محصولت.بايد ديد چطور ميشه تبليغاتش رو انجام داد تا فروش خوبي داشته باشد.در مورد استفاده از مواد طبيعي بيشتر مردم تا اونجايي كه من اطلاع دارم از عرقيات گياهي استفاده ميكنند.
بايد ديد محصول شما چطور هست.
حدود 6 سال پيش يك شركت اب گاز دار توليد كرد.كه من اون زمان تو سوپر ماركت كار ميكردم.براي مردم همه جالب بود كه امتحان كنن و ببين چي هست.
قبلا هم گفتم.شايد گفتن اين جمله درست نباشه.ولي گفتن با تبليغات سنگ رو هم ميشه اب كرد فروخت.

پیشنهاد من برای تبلیغات اینه که یه مسابقه ی خانندگی رپ برگذار کنیم از طریق سایتهای دانلود موسیقی که در مورد محصول ما شعر تبلیغاتی بخونن کاربران بهشون امتیاز بدن و به مثلا 5 نفر اول یه جایزه ی خوب بدیم.
با اینکار میتونیم به دو هدف برسیم:
1-تعداد زیادی که موسیقی رپ مورد علاقه شون هست تو ذهنشون جا میگیره که این یه محصول خاصه فقط برای اونا.که در اینصورت ما بازار هدفمون رو پیدا کردیم.
2-مردم زیادی تو ایران هستن که رپ گوش میدن.خصوصا مسافر کشها.در اینصورت این محصول ما با آهنگهای شاد در ذهن آنها و مشتریان شکل میگیرند و برندینگی بسیار قوی شکل میگیرد که میتوان تا سالها از آن استفاده کرد.
قابل توجه همه ی دوستان که آهنگهای رپ بسیار دم دستی بوده و هرکسی براحتی میتواند برای خود آهنگ بسازد و طرفداران بسیاری دارد.
دوستان لطفا اگه نظری دارید حتما با ما در میون بذارید تا بتونیم با همفکری هم به یه نتیجه ی خوب بریسیم.
لطفا
مسعود جان اين روزها مردم خيلي دنبال داروهاي گياهي و نوشيدنيهاي طبيعي و بطور كل طب سنتي هستند زياد شدن عطاري ها هم دليل اين ادعاست اگر ادعاي شما در مورد خواص اين نوشيدني درست باشد من بطري تا 4000 مشتريشم.
موفق هستيد موفق تر باشيد.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع