سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: این دو با هم و در کنار هم ممکن هست.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
بله درسته ممکنه. ولی راه و چاه داره . چی ؟ همین نکته ای که میخوام بعنوان سئوال مطرح کنم .
چگونه میتوان در کنار میلیاردر بودن شاد و خوشبخت هم بود.
1- باید اون شغل در آمد زیادی داشته باشه
2- با روحیاتمون سازگار باشه ( البته الان اکثر شغلها با اکثر آدما سازگاره
3- ساعت کاری خیلی مهمه ( یاد ضرب المثل هر بامش بیش برفش بیشتر افتادم در هر صورت چاره ای نیست و ارزشش را دارد
وقتی بدونی چی می خوای مسلما دنبالش که میری رضایت قلبی داری
(02-06-2012 12:17 AM)arash67 نوشته شده توسط: [ -> ]1- باید اون شغل در آمد زیادی داشته باشه
2- با روحیاتمون سازگار باشه ( البته الان اکثر شغلها با اکثر آدما سازگاره
3- ساعت کاری خیلی مهمه ( یاد ضرب المثل هر بامش بیش برفش بیشتر افتادم در هر صورت چاره ای نیست و ارزشش را دارد
وقتی بدونی چی می خوای مسلما دنبالش که میری رضایت قلبی داری
آیا در اینصورت فرصت کافی برای زندگی در کنار دوستان و خانواده خواهیم داشت یا اینکه باید از حالا فکری براش بکنیم و ذهنمونو برای انجام اون آماده ش کنیم؟ تا اونجا که من میدونم اکثر میلیاردر ها فرصت زندگی و لذت بردن از اون رو کمتر بدست میارن. اینو چیکارش کنیم؟
اول به دو سوال من جواب بدي:

1- به چه كسي ميگي ميليارد؟
2- كار ميكني كه زندگي كني؟؟ يا زندگي ميكني كه كار كني؟؟
(02-05-2012 10:42 PM)fakur نوشته شده توسط: [ -> ]بله درسته ممکنه. ولی راه و چاه داره . چی ؟ همین نکته ای که میخوام بعنوان سئوال مطرح کنم .
ميشود اما اين در كشور ايران ما كمتر ديده ميشود.متاسفانه بيشتر ادمها تا به جايي ميرسن.ديگر بقيه را فراموش ميكنن.هويت.اصليت.خانواده.فرهنگ و ديگر چيزها.خيلي نادر هست كه فردي ثروت مند باشد و خوشبخت باشد.خوشبختي از نظر ما مردم عادي خوردن غذاهاي گران قيمت با دوستان و تنهايي در كشور هاي اروپايي نيست.خوشبختي ما مردم عادي همان خوردن نان ماست اما با اهل خانه هست بر سر يك سفره.گردش به كشور هاي خارجي به تنهايي براي خوش گذراني خوشبختي نيست.خوشبختي از نظر ما مردم عادي رفتن به يك پارك با اهل خانواده و خوردن يك فلاسك چاي يا بستني هست.
در بيشتر موارد شاهد اين هستيم كه بعضي ادمها چقدر سرمايه دارن و خوشبخت هستند.ولي دوستان در بيشتر خانواده هاي افرادي اين چنيني خوشبختي كه يك فرد عادي در طول روز دارد را ندارند.
در مورد خوشبختي مفهوم ان مهم هست.نه اندازه ان
(02-06-2012 01:48 AM)goldmen نوشته شده توسط: [ -> ]اول به دو سوال من جواب بدي:

جواب این دو تا سئوال به شرایط خاص و موقعیت های انسان بستگی داره. یعنی یه پارادوکس هست. گاهی اولی لازمه دومی هست و گاهی هم بر عکس .
(02-06-2012 02:02 AM)fakur نوشته شده توسط: [ -> ]

جواب این دو تا سئوال به شرایط خاص و موقعیت های انسان بستگی داره. یعنی یه پارادوکس هست. گاهی اولی لازمه دومی هست و گاهی هم بر عکس .

امام علي(ع) ثروت مند ترين مرد عرب بود زمان خودش...... ولي خوشبختي تو زندگي اون كمك به نيازمند ومخلوقات خدا براي رضا خدا....... وهمه امام ها........

سوال اولي كه پرسيدم بيانگر اين بود كه شماچه ديد گاهي داري.....كسي كه همسري نمونه...فرزندي اصلح....وفردي مفيد درجامعه هست ميلياردتر هست يا كسي كه كلي پول داري ولي بوي از انسانيت نبرده؟
درسته هركس يك موقعيت ويك تفكر منحصر به خودش رو داره.... ولي همه ما از روح خدايم...سرشت اوليه همون يكي هست.....

سوال دومي تكميل سوال اولي بود....... براي رسيدن به هدف بالا ميخواي خودتو ازدست بدي يا كارتو؟
كسي خوشبخت وميليارد هست كه براي خودش كاركنه..... نه براي كارش زندگي كنه

طبق قانون كار بعد از30سال كاركردن بازنشست ميشي.... يعني كار تموم... استراحت... ولي طبق قانون خدا از لحظه اي كه بدنيا مياي تا زماني كه مرگ مياد سراغت زندگي در جريان هست....حتي يك ميلياردم ثانيه هم تعطيلي نداري تو زندگيت
(02-06-2012 02:16 AM)goldmen نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-06-2012 02:02 AM)fakur نوشته شده توسط: [ -> ]

امام علي(ع) ثروت مند ترين مرد عرب بود زمان خودش...... ولي خوشبختي تو زندگي اون كمك به نيازمند ومخلوقات خدا براي رضا خدا....... وهمه امام ها........

سوال اولي كه پرسيدم بيانگر اين بود كه شماچه ديد گاهي داري.....كسي كه همسري نمونه...فرزندي اصلح....وفردي مفيد درجامعه هست ميلياردتر هست يا كسي كه كلي پول داري ولي بوي از انسانيت نبرده؟
درسته هركس يك موقعيت ويك تفكر منحصر به خودش رو داره.... ولي همه ما از روح خدايم...سرشت اوليه همون يكي هست.....

سوال دومي تكميل سوال اولي بود....... براي رسيدن به هدف بالا ميخواي خودتو ازدست بدي يا كارتو؟
كسي خوشبخت وميليارد هست كه براي خودش كاركنه..... نه براي كارش زندگي كنه

طبق قانون كار بعد از30سال كاركردن بازنشست ميشي.... يعني كار تموم... استراحت... ولي طبق قانون خدا از لحظه اي كه بدنيا مياي تا زماني كه مرگ مياد سراغت زندگي در جريان هست....حتي يك ميلياردم ثانيه هم تعطيلي نداري تو زندگيت
فرض من بر این هست که ما تو این موضوع ثروتهای مادی و شرایط مواجهه انسان با اون رو مورد بحث قرار بدهیم. بحث روی ثروتهای معنوی رو به تاپیک دیگری موکول بکنیم , بهتر میتونیم در موردش گفتگو کنیم.
پس با اجازه شما فقط روی ثروتهای مادی نقد و بررسی هامونو ادامه میدیم .

(02-06-2012 02:02 AM)sajad1441 نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-05-2012 10:42 PM)fakur نوشته شده توسط: [ -> ]بله درسته ممکنه. ولی راه و چاه داره . چی ؟ همین نکته ای که میخوام بعنوان سئوال مطرح کنم .
ميشود اما اين در كشور ايران ما كمتر ديده ميشود.متاسفانه بيشتر ادمها تا به جايي ميرسن.ديگر بقيه را فراموش ميكنن.هويت.اصليت.خانواده.فرهنگ و ديگر چيزها.خيلي نادر هست كه فردي ثروت مند باشد و خوشبخت باشد.خوشبختي از نظر ما مردم عادي خوردن غذاهاي گران قيمت با دوستان و تنهايي در كشور هاي اروپايي نيست.خوشبختي ما مردم عادي همان خوردن نان ماست اما با اهل خانه هست بر سر يك سفره.گردش به كشور هاي خارجي به تنهايي براي خوش گذراني خوشبختي نيست.خوشبختي از نظر ما مردم عادي رفتن به يك پارك با اهل خانواده و خوردن يك فلاسك چاي يا بستني هست.
در بيشتر موارد شاهد اين هستيم كه بعضي ادمها چقدر سرمايه دارن و خوشبخت هستند.ولي دوستان در بيشتر خانواده هاي افرادي اين چنيني خوشبختي كه يك فرد عادي در طول روز دارد را ندارند.
در مورد خوشبختي مفهوم ان مهم هست.نه اندازه ان
اینایی که گفتید همشون درست و بجاست. اما موضوع بحث این نیست. موضوع بحث اینه : چگونه میتوان در کنار میلیاردر بودن شاد و خوشبخت هم بود.
هم میلیاردر بودن و هم شادی و هم خوشبختی .
آیا ممکن هست یا نه؟
اگه ممکنه , راهش چیه؟
ما میخوایم اینو به نقد بگذاریم.
خوشبختي يك انسان دروني هست..... وشخصي.... وروحي وراني...... وميلياردشدن يك احساس زميني وانساني ....قابل مقايسه هستند اصلا؟
اره ميشه هم ميليارد شد هم شاد........هر چي بيشتر پول درمياري...همونقدر هم بيشتر شادي كن........ به همين راحتي
(02-06-2012 02:34 AM)goldmen نوشته شده توسط: [ -> ]خوشبختي يك انسان دروني هست..... وشخصي.... وروحي وراني...... وميلياردشدن يك احساس زميني وانساني ....قابل مقايسه هستند اصلا؟
اره ميشه هم ميليارد شد هم شاد........هر چي بيشتر پول درمياري...همونقدر هم بيشتر شادي كن........ به همين راحتي
با شما موافقم.
من میلیاردر زیاد دیدم که هیچکدامشان حس شادی و خوشبختی نداشتند. بجز یکنفر که از ثروت میلیاردی خود برای ساختن مدارس استفاده کرد و الان هم فرزندانش بعد از فوت ایشان ان مدارس را بهشون رسیدگی میکنند و کودکان زیادی هم اونجا تحصیل کردن و میکنن.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع