سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تبليغات به روش جديد در ايران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان تا حالا همه شما بايد در فيلم ها مشاهده كرده باشيد كه روي بعضي تاكسي ها يك چيزي مثل جعبه نصب هست و روش نوشته هست و شبها هم روشن هست داخلش(والا اسمش رو نميدونم.دوستاني كه ميدونن اسمش رو بگن لطفا)در ايران هم چند وقتي هست كه شاهد همچين كاري هستيم.
در شهرهاي بزرگ شايد بيشتر شاهد اين كار باشيد ولي در شهر هاي متوسط يا كوچيك خيلي كم وجود دارد.يا شايدم نباشد.ولي اين كار شيوه جديد تبليغات هست كه من يك پرس جو گردم.فقط به هر تاكسي كه اين جعبه كه تبليغات يك شركت يا سازمان روش قرار داره.ماهيانه 80000 تومان ميدن.شما فكر كنيد به فرض 10 تا تاكسي رو براي اين كار در نظر بگرين تا سطح شهر.فقط 800000 تومان پول به راننده ميدن.پس پول خود اون شخصي يا شركتي كه اين كارو انجام داده چقدر باشد.حداقلش به نظر من كمتر از 2 ميليون نميتونه باشه.چون يك هزينه هاي هم براي اون پلاستيك كه روش تبليغات هك شده پرداخت ميشه.قاب اصلي كه فقط دفعه اول نصب ميشه. ور تبليغاتي پلاستيك مخصوص خودش رو داره كه در قالب قرار ميگيره.
دوستاني كه توانايي همچين كاري رو دارن.ايده بسياري خوبي هست.هزينه انچناني هم ندارد.شركت هاي بزرگي هستند كه براي تبليغات پولي خوبي ميدن.
(البته قيمت ها در شهر ما اينجوري هست.وگرنه قيمتي كه به راننده ميدين بستگي به خود شما داره.شايد 40000 تومان يا 100000 تومان.ويا هر چيز ديگه)
البته من خودم به جاي اين قالب ها چون هر دفعه براي هر تبليغاتي يك هزينه درست كردن شون رو بايد متحمل بشيد.استفاده ار اين برد هاي تبليغاتي الكرونيكي رو پيشنهاد ميدم.كه خيلي با صرفه تر هست.ولي خوب هر كدوم يك سري معايب و يك سري مزايا داره
(يك چيزي رو هم داخل پرانتز به دوستان بگم هم براي باب خنده.هم ايده كار هست.اين دستگاه هارو براي اينكه بايد بيرون روي سر ماشين نصب كرد.بايد در قالب هاي شيشه اي يا پلاستيكي شفاف قرار داد.تا از نفوذ اب و باران جلو گيري كند.و اينكه بايد با چسب يا پيچ هر چيزي به سقف ماشين خوب چسبوند تا بعضي از ادمها به فكر برداشتن شون نشن)
خوب میشه مثل ارم شرکت های تاکسیرانی با اهنربا به سقف چسبوند
و هر موقع راننده خواست میتونه جداکنه بزاره توی ماشین که دزدیده هم نشه
سجاد جان من خودم شاهد این نوع تبلیغات تو سطح شهرمون (تهران بودم)تازه این ایده من بود که حدودا دو سال پیش به ذهنم خورد.
اینطوری هم که تو فکر می کنی نیست.اولا که این کار زیر نظر شرکت های تاکسیرانی خصوصی هستش. و تنها یک شرکت پیمانکاره که انحصارا حق این کاررو داره.(اسمشمو نمی دونم).مث مترو تهران که تبلیغاتش انحصارا دست شرکت اشاره طلاییه.
در کل بهت بگم اجرای این طرح نشدنیه.چون شرکت های بزرگ با پول های کلون تاکسیرانی هارو میخرن.
در ضمن الان دیگه خیلی از راننده تاکسی ها حاضر نیستن این نوع تبلیغات بالای ماشینشون باشه.پدر من این تبلیغات رو بالای ماشینش گذاشت بعد از یک ماه متوجه شد مسافرا سوار اینطور ماشینا نمیشن. و رفت انصراف داد.
ممنون مهدي جان از توضيحات خوبت.
ولي كم كم ما نياز به شركت هاي تبليغاتي بزرگي هستيم.تا تمام تبليغات زير نظر اين شركت ها باشد در هر شهري.كه اگر اينصوري بشود.همه تبليغات به بخش خصوصي داده بشه.
و اين خواهد شد كم كم به نظرم البته الان نميدونم شده.بطور مثال تبليغاتي كه در روي واحد ها انجام ميشه.فكر ميكنم زير نظر خود شهرداري يا سازمان مربوطه باشه.يا همين تبليغات تاكسي كه فرمودي زير نظر تاكسي راني هست.
بهتر هست همه اينا بياد زير نظر يك شركت مخصوص امر تبليغات.
اما در مورد مردم كه كمتر سوار اين ماشين ها ميشوند.چسباندن يك قالب تبليغاتي چيزي در تاكسي رو تغيير نميده كه عيب هايي داشته باشد به نظرم.
تبليغات چيزي هست هر روز از روز قبل بيشتر پيشرفت ميكنه و هر روز يك روش جديدي وجود مياد.
واقعا كه درست گفتن چندتا فكر بهتر از يك فكر هست.اين انجمن كمترين سودي كه ميتونه براي تك تك ماها داشته باشه همين هم فكري و نظرات مون هست.كه چيزهاي كه در سر مون هست رو منتشر ميكنيم.و با چيزهايي كه تا حالا اطلاعاي نداشتيم اشنا ميشيم.
لینک مرجع