سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مشورت در مورد راه اندازی کارگاه بسته بندی دستمال کاغذی اقتصادی و توالت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و وقت به خیر،
ممنون میشم اگه اعضای محترم که در این زمینه اطلاعاتی دارند با بنده در میان بگذارند. پیشاپیش تشکر از وقتی که میگذارید.
در حال تحقیق در مورد راه اندازی یک کارگاه بسته بندی دستمال کاغذی هستم و یه سری سوال داشتم که گفتم شاید اینجا افرادی باشند که بتونن بهم کمک کنند. با توجه به پرس و جویی که کردم هزینه دستگاه فول کات دو لاین، دوخت و پرکن دستمال اقتصادی تقریبا 500 تومان و خط دستمال دلسی تقریبا 200 تومان نیاز به هزینه داره. هزینه دستگاه ها و یک سوله 400 متری رو دارم. سوال ها رو به این ترتیب لیست میکنم:
1- برای کارگاه حداقل به چه مساحتی نیاز دارم؟ ( یک سوله با مساحت 400 متر مربع در اختیار دارم)
2- دستگاه ها رو از چه ماشین سازی بگیرم؟ تقریبا از 6 ماشین سازی استعلام گرفتم و نمیدونم کدوم بهتر هستش؟ تندیس ماشین تبریز، قزل گل، محمودی و ...
3- تیشو مورد استفاده برای دستمال کاغذی اقتصادی چند گرم هستش، برای دستمال توالت چطور؟
4- یک دستگاه فول کات دو لاینه تا چه ابعادی رو میتونه برش بده؟
5- قیمت تیشو که استعلام کردم از تنی 50 میلیون تومان بهم گفتن، این تیشو با این قیمت جز درجه اول حساب میشه یا خیر؟ چجوری قبل از سفارش از کیفیت تیشو مطمئن بشم؟
6- میزان سرانه مصرف دستمال کاغذی در ایران چه قدر است و ایا میشه به صادرات این محصول چشم داشت؟
7- برای وام بعد از اخذ جواز تاسیس باید اقدام کنم یا همزمان میشه اقدام کرد؟
8- کارگاه چه ضوابط بهداشتی باید داشته باشه؟
ممنون میشم اگه جواب هر کدام از سوال ها رو دارید بفرمایید و اگه توصیه یا نصیحتی نیز دارید بسیار خوشحال خواهم شد بشنوم.
ممنون
لینک مرجع