سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گسترش کارحسابداری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به دوستان خدمات حسابداری و مالی انجام دادم وبا 15 سابقه کار هستم متاسفانه فقط تا سه سال قبل کارمند شرکت های خصوصی بودم یکسال در یک موسسه مالی کارکردم و بعد تصمیم به کار مستقل گرفتم دفتری اجاره کردم و دو سه کار ولی درموقع گرفتن حق الزحمه با مشکل مواجه شدم با بالا رفتن رفتن هزینه اجاره ادامه ندادم اساتید محترم راهنمایی کنید با این دو مشکل من چگونه میتوانم کارم را ادامه بدم باتشکر
(01-11-2020 01:53 PM)royakh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به دوستان خدمات حسابداری و مالی انجام دادم وبا 15 سابقه کار هستم متاسفانه فقط تا سه سال قبل کارمند شرکت های خصوصی بودم یکسال در یک موسسه مالی کارکردم و بعد تصمیم به کار مستقل گرفتم دفتری اجاره کردم و دو سه کار ولی درموقع گرفتن حق الزحمه با مشکل مواجه شدم با بالا رفتن رفتن هزینه اجاره ادامه ندادم اساتید محترم راهنمایی کنید با این دو مشکل من چگونه میتوانم کارم را ادامه بدم باتشکر

در رابطه با هزینه اجاره بهتر است محلی را بصورت اشتراکی با یکی از دوستان اجاره نمایید و یا قسمتی از یک دفتری را اجاره نمایید( به شرطی که بقیه کسانی هم که در دفتر هستند کارشان مثل شما بی سر و صدا باشد) اینجوری هم هزینه کمتری را بابت اجاره و بقیه چیزا پرداخت میکنید و با توجه به گسترش تعاملات در دفتر خود با افراد دیگر ساکن در آنجا امکان معرفی کار به شما زیاد میشود
البته من یکی از دوستام هست که دفتر حسابداری داره و قسمتی از دفترش را اجاره میدهد که اگر خواستید میتونم معرفیتون کنم
نفرمودید که شما چه خدماتی ارائه میدهید و در کدام موارد در گرفتن حق الزحمه مشکل دارید؟
دوره های جامع حسابداری حقوق و دستمزد
حسابداری دارای شاخه های متعددی است که از جمله آن می توان به حسابداری حقوق و دستمزد اشاره کرد.
برای آموزش حسابداری حقوق و دستمزد می توانید از آموزش های سایت سفیر قرن در این زمینه بهره مند شوید.
ما در سفیر قرن در تلاش هستیم تا با بیانی شیوا و ساده و البته کاربردی نحوه محاسبه حقوق و دستمزد را هم به صورت دستی و هم به کمک نرم افزارهای حسابداری به شما آموزش دهیم.
لینک مرجع