سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کمک در مورد گرفتن نمایندگی یک محصول
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان
23 سالم هست و مدرک کارشناسی رو در رشته برق قدرت گرفتم. که خیلی ناراحتم نشد در زمینه رشته مورد علاقم کاری بکنم میخواستم نمایندگی یک محصولی رو بگیرم خودم نظرم رو قطعات خودرو های چینی هستش .بنظرتون جواب میده؟ یا برای محصول دیگه پیشنهادی دارین نمایندگی بدن؟مغازمون 50 متری ملکیت در محلی که هر نوع کسب کاری هستش ولی در مورد قطعات خودرو های چینی چون بیشتر از نمایندگی های فروش خودرو قطعه ها تامین میشه اونم به سختی خیلی کمه.لطفا بگید با توجه به وضع الان باز نمایندگی چه محصولی بگیرم بهتره[/size].با تشکر
(06-17-2019 12:27 PM)Arash.T7 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت دوستان
23 سالم هست و مدرک کارشناسی رو در رشته برق قدرت گرفتم. که خیلی ناراحتم نشد در زمینه رشته مورد علاقم کاری بکنم میخواستم نمایندگی یک محصولی رو بگیرم خودم نظرم رو قطعات خودرو های چینی هستش .بنظرتون جواب میده؟ یا برای محصول دیگه پیشنهادی دارین نمایندگی بدن؟مغازمون 50 متری ملکیت در محلی که هر نوع کسب کاری هستش ولی در مورد قطعات خودرو های چینی چون بیشتر از نمایندگی های فروش خودرو قطعه ها تامین میشه اونم به سختی خیلی کمه.لطفا بگید با توجه به وضع الان باز نمایندگی چه محصولی بگیرم بهتره[/size].با تشکر

کار برق خودت انجام بده
با توجه به مکان مغازه خود در مسکونی یا صنعتی فروش تجهیزات برقی و خدمات نصب و نگهداری انها را بخوبی میتونی انجام بدی
(06-19-2019 08:26 PM)iman_bahar نوشته شده توسط: [ -> ]
(06-17-2019 12:27 PM)Arash.T7 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت دوستان

کار برق خودت انجام بده
با توجه به مکان مغازه خود در مسکونی یا صنعتی فروش تجهیزات برقی و خدمات نصب و نگهداری انها را بخوبی میتونی انجام بدی

به فکرش بودم ولی متاسفانه تجهیزات برقی قیمتاش چند برابر شده و شرکتی هم پیدا نکردم که بخواد نمایندگی قطعات برقی رو بده ریسکش بالاست
کسی نیس مارو راهنمایی کنه/از اینهمه غم و غصه مارو رها کنهA00 (30)A00 (30)
لینک مرجع