سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نیازمند شریک جهت خرید خانه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
دوستان من یک مبلغ کمی دارم و با وضعیت فعلی تصمیم گرفتم تا از بی ارزش شدن سرمایه جلوگیری شود لذا نظرم این هست شریکی یک خانه خریداری کنیم و بدهیم اجاره و اجاره ان را تقسیم کنیم خرید مسکن یکی از کم ریسک ترین کار هایی هست که میشود انجام داد و هم در ماه مبلغی دستمان می اید و هم با وضعیت فعلی که هست از بی ارزش شدن سرمایه ای که داریم جلوگیری میشود .
سهم من 100 میلیون تومان به دو نفر نیاز هست که 100 تومان یا یک نفر 200 تومان بگذارند تا یک خانه با سند 6 دانگ خریداری کنیم و به صورت قانونی دانگ های خانه تقسیم کنیم یعنی اگر 6 دانگ هست به هر نفر 2 دانگ میرسد و میتوانیم زمان تایین کنیم که به مدت سه سال خانه اجاره دهیم و بعد سه سال به فروش برسانیم و دوباره سهم امان را تقسیم کنیم و هر کس هم که زود تر به پول اش نیاز داشت سهم اش را به یک نفر دیگر بفروشد که اگر در این کار موفق شود .

لطفا کسانی که در خرید زمین یا خانه موافق هستن به من پیام بدن تا بیشتر با همدیگر صحبت کنیم وقت کم است لطفا هر کس مبلغی دارد در حد اندازه من و نمیداند چه کارکند این جزو بهترین و کم ریسک ترین کارهاست تا از بی ارزش شدن سرمایه در هر سال جلوگیری شود .