سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی کارگاه اوراق ماشین و فروشگاه استوک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان عزیز در نظر دارم با توجه به شرایط موجود در کشور و اینکه قیمت قطعات نو خیلی بالا رفته و از دسترس خیلیها خارج شده . کارگاه اوراق خودرو راه بندازم . قطعات سالم و قابل فروش رو جدا کنم و در یه فروشگاه جداگانه به فروش برسونم و قسمت های له شده و درب و داغون رو ذوب کنم و تحت عنوان شمش اهن بفرشم + اینکه چیزهای دیگه مثل شیشه سالم یا شکسته - قسمت های پلاستیکی و سیم کشی هم قابل تفکیک و فروش هست
نظر شما چیه
(11-04-2018 11:05 PM)aradfilm100 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان عزیز در نظر دارم با توجه به شرایط موجود در کشور و اینکه قیمت قطعات نو خیلی بالا رفته و از دسترس خیلیها خارج شده . کارگاه اوراق خودرو راه بندازم . قطعات سالم و قابل فروش رو جدا کنم و در یه فروشگاه جداگانه به فروش برسونم و قسمت های له شده و درب و داغون رو ذوب کنم و تحت عنوان شمش اهن بفرشم + اینکه چیزهای دیگه مثل شیشه سالم یا شکسته - قسمت های پلاستیکی و سیم کشی هم قابل تفکیک و فروش هست
نظر شما چیه
به نظر من این شرایط موقت هستش و اگر که اوراق کردن ماشین رو بلد هستید و زمان یادگیری طولانی نمی خواهید در حال حاضر عالی هستش و می تونید لنت کوبی صفحه کلاج و ترمز رو هم همراهش انجام بدید .....البته من تخصصی در شاخه های خودرو ندارم
لینک مرجع