سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: موفقیت بعد از بارها شکست فقط با تغییر باور
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه و پر انرژی به سمت اهدافتون حرکت کنید. من هم چند سال پیش خیلی دنبال راه اندازی یه کسب و کار جدید بودم. رشتمم کارآفرینی بودو یه چیزایی در مورد قانون جذب شنیده بودم. شاید بگم در حدود سی کار مختلف رو شروع کردم اما شکست خوردم. تا اینکه با اساتید بزرگی در این زمینه آشنا شدم و شبانه روز بر روی باورهام کار کردم. تونستم فراوانی و کسب درآمدراحت رو در ذهنم ثبت کنم. تقریبا میشه گفت اونهمه تلاش برای راه اندازی اونهمه کار مدام با شکست مواجه شد اما بعد از تشکیل باورهای جدید در ذهن من به یکباره ایده ای جدید به ذهنم رسید و پشت سر هم موقعیت ها و فرصت ها و ایده ها و افراد جدید سر راهم سبز شدند و موفق شدم یه فروشگاه اینترنتی بزنم. اونم تو شرایطی که کل ایران دارن از وضعیت اقتصادی ناله میکنند. امیدوارم شماها هم به اهدافتون برسیدو توی این سایت موفقیتاتونو برای دیگران بازگو کنید.
ممنونم
(10-09-2018 04:20 AM)cocoti نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه و پر انرژی به سمت اهدافتون حرکت کنید. من هم چند سال پیش خیلی دنبال راه اندازی یه کسب و کار جدید بودم. رشتمم کارآفرینی بودو یه چیزایی در مورد قانون جذب شنیده بودم. شاید بگم در حدود سی کار مختلف رو شروع کردم اما شکست خوردم. تا اینکه با اساتید بزرگی در این زمینه آشنا شدم و شبانه روز بر روی باورهام کار کردم. تونستم فراوانی و کسب درآمدراحت رو در ذهنم ثبت کنم. تقریبا میشه گفت اونهمه تلاش برای راه اندازی اونهمه کار مدام با شکست مواجه شد اما بعد از تشکیل باورهای جدید در ذهن من به یکباره ایده ای جدید به ذهنم رسید و پشت سر هم موقعیت ها و فرصت ها و ایده ها و افراد جدید سر راهم سبز شدند و موفق شدم یه فروشگاه اینترنتی بزنم. اونم تو شرایطی که کل ایران دارن از وضعیت اقتصادی ناله میکنند. امیدوارم شماها هم به اهدافتون برسیدو توی این سایت موفقیتاتونو برای دیگران بازگو کنید.
ممنونم

تبریک میگم بهتون واقعا
به امید موفقیتهای بیشتر برای خودم شما و دوستان353510_004
لینک مرجع