سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: جلسه بیست وچهارم آنلاين- 30 دی ساعت 10 شب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ساعت ده شب دوستان به اتاق گفتگوی انجمن مراجعه کنند.
آدرس اتاق گفتگو : http://chat.unc-co.ir
موضوع :
- لطفا دوستان در اینجا درخواست موضوع نمایند.

دوستان به عنوان مهمان حاضر نشوند و حتما قبلا در اتاق ثبت نام کنند.
اگر در استفاده از اتاق مشکل داشتید حتما مرورگر وب خود را عوض کنید.

به نکات زیر توجه بفرمائید :

- دوستانی که صحبت می کنند، لطفا با تمام صحبت و در انتها، کلمه "تمام" یا حرف "ت" را تایپ کنند تا بقیه دوستان متوجه اتمام سخنان ایشان شده و مطلب خود را بیان کنند.

- برای جلوگیری از شلوغی بیش از حد ، در هنگام استفاده از جلسه، لطفا فرصت بدهید تا سخن دوستان به اتمام برسد و بعد مطلب خود را عنوان کنید.

- به علت منحرف نشدن جلسه، اگر در وسط جلسه وارد اتاق شده اید لطفا از گفتن "سلام" پرهیز کنید تا دوستان نیز مجبور به پاسخ و خارج شدن موضوع نشوند.

- به علت منحرف نشدن جلسه، در میان جلسه اگر وارد می شوید لطفا از پرسیدن سوال هایی مانند "موضوع جلسه چیست؟" و غیره پرهیز کنید و موضوع و نتایج در همین تاپیک قرار می گیرد.

- لطفا سوالات و مطالب شخصی خود را که مربوط به عموم نمیشود با پیغام خصوصی از فرد مورد نظر بپرسید.

- رعایت احترام و رفتار مناسب الزامی است. حتما رفتار خلاف شان باعث اخراج از جلسه خواهد شد.

اگر موضوع خاصی را برای گفتگو مدنظر دارید ، لطفا در اینجا مطرح کنید.

فکر میکنم بعد از حدود 6 ماه برگزاری جلسات آنلاین، در صورت عدم حضور شخص بنده نیز دوستان بتوانند خود جلسات انلاین را برگزار نمایند.

باتشکر
اگر ممکن است موضوع جلسه اعلام شود.
شخصا موضوع :

چگونه به روش خود درآمد کسب کنیم؟
خرید و فروش سکه و طلا را یکی از دوستان پیشنهاد دادند.
عزیزان زیادی در انجمن هستند پس چرا اطاق گفتگو تشریف نمی آورند؟
من یکی که منتظر خانوم افتاب بودم این چند روزه تا بیان در مورد دفترچه مشاغل بحث کنیم.ولی ایشون که خبری ازشون نشد متاسفانه.
(01-20-2012 11:55 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]عزیزان زیادی در انجمن هستند پس چرا اطاق گفتگو تشریف نمی آورند؟

من هر روز از اول هفته تا امروز به این تایپ سر میزدم.اما خبری از تایپ جلسه انلاین نبود.برا همین فکر کردم برگذار نمیشه.بعدش که الان اومدم تو انجمن کمی دلگیر شدم بخاطر دیر اطلاع رسانی.وارد بحث هم شدم ولی متاسفانه نمیدونستم موضوع چی هست .
به نظرم بهتر هست از این به بعد.حداقل موضوع و برگذاری جلسه انلاین تا سه شنبه اعلام بشه.تا هم یک تحقیقی و یک پیش زمینه ای برای بحث داشته باشیم.اما دوستان اطلاع داشته باشند.دوستان بیشتری بتونم بیان.
[/quote]

من هر روز از اول هفته تا امروز به این تایپ سر میزدم.اما خبری از تایپ جلسه انلاین نبود.برا همین فکر کردم برگذار نمیشه.بعدش که الان اومدم تو انجمن کمی دلگیر شدم بخاطر دیر اطلاع رسانی.وارد بحث هم شدم ولی متاسفانه نمیدونستم موضوع چی هست .
به نظرم بهتر هست از این به بعد.حداقل موضوع و برگذاری جلسه انلاین تا سه شنبه اعلام بشه.تا هم یک تحقیقی و یک پیش زمینه ای برای بحث داشته باشیم.اما دوستان اطلاع داشته باشند.دوستان بیشتری بتونم بیان.
[/quote]

جلسه هر هفته جمعه ها ساعت 10 برگزار میشه مگه اینکه در اون روز جلسه حضوری ( مثل بازدید از نمایشگاه و...) داشته باشیم و بچه ها خسته باشن و نیان
ولی به نظر من هم اگه یکی دو روز زودتر موضوع مشخص بشه تا یه کم درباره اون فکر و تحقیق کنیم جلسات پر بارتر خواهد بود.
من هرکاری کردم نتوستم وارد چت روم بشم.فکر کنم از مرورگرمه.
من دیروز ویندوزمو عوض کردم و سون نصب کردم حالا هم مرورگرم اکسپولور هستش.
دسترسی هم به فایر فاکس نداشتم.
انشالله هفته بعد بیشتر شرکت میکنند.
لینک مرجع