سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: الان بهترین سرمایه گذاری چیه؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
با ۱۰۰ تومن پول چیکار کنم بهتره ؟ یه واحد توی شهرستان داشتم و چند روزه فروختم الان این پول توی بانکه و نمیدونم باهاش چیکار کنم که ارزشش پایین نیاد
البته شاید بشه یه واحد همراه با رهن باهاش بخرم اما دوس دارم یه درامدی داشته باشم که نمیشه خیلی ریسک کرد شما نظرتون چیه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
(09-16-2018 10:07 AM)banoo11 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
با ۱۰۰ تومن پول چیکار کنم بهتره ؟ یه واحد توی شهرستان داشتم و چند روزه فروختم الان این پول توی بانکه و نمیدونم باهاش چیکار کنم که ارزشش پایین نیاد
البته شاید بشه یه واحد همراه با رهن باهاش بخرم اما دوس دارم یه درامدی داشته باشم که نمیشه خیلی ریسک کرد شما نظرتون چیه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز.
من میخوام اینجا تحلیل و نظر شخصیم رو بنویسم. درواقع خودم همین کارو کردم و میخوام به شما هم پیشنهاد بدم.
با توجه به اینکه ویروس کرونا خیلی پیشرفت کرده و همه چیز داره قیمتش نوسانی میره بالا توی ایران یا اصلا میاد پایین یهو، توی ایران سرمایه گذاری نکن. مخصوووووووصا توی بورس!
پس تا اینجا نتیجه شد اینکه بریم خارج سرمایه گذاری کنیم. اما کجا؟ سوال جالبیه. من خودم جایی رو ترجیح میدم که ثبات نسبی اقتصادی داشته باشه و واحد پول ارزشمندی داشته باشه. + اینکه از نظر موقغیت مکانی توی جای خوبی باشه وو به ایران نزدیک باشه. خب کجا اینجوریه؟ قطعا امارات
خب حالا با این ویروس کرونا که نمیشه بری کشور دیگه ای. میتونی چیکار کنی؟ آنلاین سرمایه گذاری کنی. بهترین نوعش هم خرید ملک هست که بدونی قرار نیس از بین بره و همیشه داریش. من خودم میخواستم این کارو انجام بدم و خیلی تحقیق کردم برای همین الان این پیشنهاد رو به همه میدم.
اگه میخای خودت هم تحقیق کنی میتونی بری توی سایت های مشاور املاک خارج از کشور که این کارو انجام میدن مثل dxboffplan.com یا حتی alkhail.ae و ازشون مشاوره بگیری.
ولی در هر صورت توی ایران سرمایه گذاری نکن که نابود میشه. بعضی از این سایت ها فروش اقساطی هم دارن که بازم به نظر من بهتر از هیچیه + اینکه عملا با خرید ملک توی یه کشور دیگه، میتونی اقامت اون کشور رو هم بگیری!
لینک مرجع