سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چرا جنسام فروش نمیره
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام وقت بخیر من ی مقدار کفش زنونه خریداری کردم از تولیدی و به قیمت خیلی پایین توی اینترنت میخوام بفروشم ولی هر کاری میکنم کسی نمیخره
قیمت کفشام گذاشتم 15 هزار تومن،اخه 15 تومن پولیه واسه کفش،توی دیوار و شیپور هر روز آگهیم رو بروز میکنم ولی بی فایده
لطفا راهنماییم کنید راه کاری اگه دارید معرفی کنید(فروش فقط اینترنتی) ممنونم
آخه دوست من کسی کفش بخواد سایت دیوار و شیپور رو میگرده؟؟
تو این دوتا سایت بیشتر جنس کارکرده ودست دوم فروش میره

1- عکس های خوب و با کیفیت بگیر

2- اگه میتونی سایت راه اندازی کن اگر نه یه پیج قوی تو اینستا
(09-03-2018 11:11 PM)alitaba نوشته شده توسط: [ -> ]سلام وقت بخیر من ی مقدار کفش زنونه خریداری کردم از تولیدی و به قیمت خیلی پایین توی اینترنت میخوام بفروشم ولی هر کاری میکنم کسی نمیخره
قیمت کفشام گذاشتم 15 هزار تومن،اخه 15 تومن پولیه واسه کفش،توی دیوار و شیپور هر روز آگهیم رو بروز میکنم ولی بی فایده
سلام وقت بخیر دوست عزیز فروش را شما باید در ابتدا آموزش ببیند و بعد خود شما باید راهی برای حل این مسئله پیدا کنید اگر نیاز به مشاوره کسب و کار داشتید در خدمت شما هستیم
(09-03-2018 11:11 PM)alitaba نوشته شده توسط: [ -> ]سلام وقت بخیر من ی مقدار کفش زنونه خریداری کردم از تولیدی و به قیمت خیلی پایین توی اینترنت میخوام بفروشم ولی هر کاری میکنم کسی نمیخره

با سلام
شما برای اینکه بتوانید اجناس خود را بفروشید باید طبق گفته دوستمان یک وب سایت داشته باشید و یا اینکه در پیج اینستاگرام مرتب عکس های اجناس خود را بگذارید و همچنین وجود یک call to action بسیار حیاتی و مهم است.
اگر بیشتر خواستید بفرمایید تا توضیح دهم.
موفق باشید.
مشاور تبلیغات کسی است که تبلبغات شمارا مدیریت میکند تا بهترین بازخورد را از تبلیغات خود داشته باشید

بهتره برای این کار به مشاوران تبلیغات مراجعه کنید:مانند شرکت ما:شرکت تبلیغاتی نسخع اصلی http://www.originalversion.ir
لینک مرجع