سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تحریم یک فرصت برای پولدار شدن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام وقت بخیر استادان و دوستان عزیز,سریع میرم سر اصل مطلب که خسته نشین,الان که ایران تو اوج تحریمه و زیان های زیادی رو به افراد جامعه وارد کرده اما یه فرصتی هم هست برای افراد زرنگ که پیشرفت کنند, داداش بنده خارج از ایران هستش و این فکر به سرم زده که اقلامی که بخاطر تحریم توی ایران کمیاب و گرون شده رو از طریق ته لنجی یا چمدانی وارد کنم و بلکه سودی به جیب بزنم و هم تحریم رو دور بزنیم و یه درصد ناچیز هم که شده نیازهای تولیدکننده ها و غیره برطرف بشه,اما نمیدونم از کجا شروع کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید,دوستانی که مایل به همکاری هستن در این زمینه باهام تماس بگیرن
09359096627
فکرامونو بزاریم روی هم گرانی هارو بسنجیم خیلی راحت میتونیم جزو میلیاردر های اینده باشیم
چقد از جنب و جوش افتاده سایت!!!
(08-05-2018 07:52 PM)DddKing نوشته شده توسط: [ -> ]سلام وقت بخیر استادان و دوستان عزیز,سریع میرم سر اصل مطلب که خسته نشین,الان که ایران تو اوج تحریمه و زیان های زیادی رو به افراد جامعه وارد کرده اما یه فرصتی هم هست برای افراد زرنگ که پیشرفت کنند, داداش بنده خارج از ایران هستش و این فکر به سرم زده که اقلامی که بخاطر تحریم توی ایران کمیاب و گرون شده رو از طریق ته لنجی یا چمدانی وارد کنم و بلکه سودی به جیب بزنم و هم تحریم رو دور بزنیم و یه درصد ناچیز هم که شده نیازهای تولیدکننده ها و غیره برطرف بشه,اما نمیدونم از کجا شروع کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید,دوستانی که مایل به همکاری هستن در این زمینه باهام تماس بگیرن
09359096627
فکرامونو بزاریم روی هم گرانی هارو بسنجیم خیلی راحت میتونیم جزو میلیاردر های اینده باشیم

سلام دوست عزیز
شما خودت چیزی مد نظرت نیست ؟
مثلا مکمل های بدنسازی بازار خوبی داره
سلام فکره خوییه ، فقط شما با نحوه جابجا کردن کالا اشنایی دارین اگر دارین اینجا بگین تا ما ایده شما رو تکمیل کنیم ؟
مثلا از مرز کدوم کشور وارد میکنید ؟
یا آیا افراد آشنایی دارید که بتونن این کار رو برای شما انجام بدن ؟
سلام دوست گرامی وقت بخیر ایا برای این کار ثبت شرکت هم لازم هست در ایران یا خیر با تشکر
(08-20-2018 08:08 PM)majid3960 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام فکره خوییه ، فقط شما با نحوه جابجا کردن کالا اشنایی دارین اگر دارین اینجا بگین تا ما ایده شما رو تکمیل کنیم ؟
مثلا از مرز کدوم کشور وارد میکنید ؟
یا آیا افراد آشنایی دارید که بتونن این کار رو برای شما انجام بدن ؟

سلام من در نظرم بود که یه محصولی باشه که حجمش کم و بصورت چمدونی و یا بوسیله چتربازا بشه واردش کرد یا خارجش کرد!مثلا یه نوع سوزن رو به من سفارش دادن اما حیف نتونستم نمونه شو پیدا کنم,یه بسته ی کوچیک که توی جیب کت جا میشه و داخلش 200 تا سوزن هست هر سوزن قیمتش تو ایران 250دلار!!
(09-01-2018 09:40 PM)علیرضا ظینسون نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست گرامی وقت بخیر ایا برای این کار ثبت شرکت هم لازم هست در ایران یا خیر با تشکر

سلام خیر دوست عزیز,یه نوع واسطه گری و دلالیه
(08-20-2018 02:43 AM)Mohammad89 نوشته شده توسط: [ -> ]
(08-05-2018 07:52 PM)DddKing نوشته شده توسط: [ -> ]سلام وقت بخیر استادان و دوستان عزیز,سریع میرم سر اصل مطلب که خسته نشین,الان که ایران تو اوج تحریمه و زیان های زیادی رو به افراد جامعه وارد کرده اما یه فرصتی هم هست برای افراد زرنگ که پیشرفت کنند, داداش بنده خارج از ایران هستش و این فکر به سرم زده که اقلامی که بخاطر تحریم توی ایران کمیاب و گرون شده رو از طریق ته لنجی یا چمدانی وارد کنم و بلکه سودی به جیب بزنم و هم تحریم رو دور بزنیم و یه درصد ناچیز هم که شده نیازهای تولیدکننده ها و غیره برطرف بشه,اما نمیدونم از کجا شروع کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید,دوستانی که مایل به همکاری هستن در این زمینه باهام تماس بگیرن
09359096627

سلام دوست عزیز
شما خودت چیزی مد نظرت نیست ؟
مثلا مکمل های بدنسازی بازار خوبی داره

سلام مکمل بدنسازی قیمتش خارج چنده داخل چنده؟
مدنظر خودم چیزاییه که بخاطر تحریم کمیاب و بسیار گرون شده
سلام

به نظر من بزن تو کار خرید اجناس خارجی مثل وارد کردن برنج .

آب کردن برنج هم با من سریع در کمترین زمان برات می فروشمشون .

خواستی این آی دی تلگرامم هست بهم پیام بده

plisok@
توی این که این کار قاچاق کالا هست بحثی نیست ولی چه سودی داره براتون؟ با دلار 18 یا 19 هزارتومنی باید یه کالا روبخرید بیارید با ریال بی ارزش بفروشید؟ کالا کم شده چون قاچاقچیایی که عمده و زیاد میوردن دیدن اونقدر دلار گرون شده که نمیشه جنس رو با سود خوب فروخت. اما اصل تفکر شما درسته که میگید میشه از تحریم ها استفاده کرد. الان توی این گرونی دلار اگر بتونید چیزی رو صادر کنید سود کلانی داره نه اینکه وارد کنید. یعنی اگر بتونید به نوعی درآمد ارزی دست پیدا کنید سود خوبی داره الان اگر ماهی فقط دو هزار دلار درآمد داشته باشید میشه سی و شش میلیون تومن اگر دلار 18 بمونه . به جز صادرات کالا میشه روی بخش نرم افزار هم حساب کرد و با توجه به وجود شرکتتون در آلمان به راحتی میتونید بدون تحریم از اون شرکت اقدام کنید و نرم افزار های پولی برای انواع گوشی موبایل روی پلی استور و اپ استور برای فروش بزارید و میتونید این نرم افزار ها رو در صورت نداشتن تخصص از برنامه نویسان داخلی تامین کنید
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع