سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: لطفا راهنماییم کنید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام. دوستان بنده یک کار خونگی و تقریبا هنری رو آغاز کردم. اما متاسفانه فروش خوبی ندارم. داخل سایت دیوار و شیپور و حتی از طریق تلگرام و اینستاگرام هم تبلیغ کردم اما بازخورد جالبی نداشته. کاری که انجام میدم درست کردن انواع تاج و گلسر هستش. به مغازه ها و سالن های زیبایی رفتم واس فروش. همه مغازه ها گفتن که جنست رو بیار بذار مغازه اگر فروش رفت برات میفروشیم.(یعنی ازم خرید نکردن با اینکه کیفیت کارهام بالاست.)مطمئنم از طریق تلگرام میتونم فروش خوبی داشته باشم.اما متاسفانه هر چی تبلیغ میکنم ممبرام و بازدید کننده هام کم هستن.از اساتید خواهش میکنم که راهنماییم کنم. بنده حدود یکسال میشه که اینکار رو شروع کردم و راضی نیستم. دوس ندارم ناامید بشم چون میخوام واقعا به نتیجه برسونمش.مچکرم از همه دوستانی که وقت میذارن راهنماییم کنن.10_004
(07-30-2018 01:33 PM)***samira71 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام. دوستان بنده یک کار خونگی و تقریبا هنری رو آغاز کردم. اما متاسفانه فروش خوبی ندارم. داخل سایت دیوار و شیپور و حتی از طریق تلگرام و اینستاگرام هم تبلیغ کردم اما بازخورد جالبی نداشته. کاری که انجام میدم درست کردن انواع تاج و گلسر هستش. به مغازه ها و سالن های زیبایی رفتم واس فروش. همه مغازه ها گفتن که جنست رو بیار بذار مغازه اگر فروش رفت برات میفروشیم.(یعنی ازم خرید نکردن با اینکه کیفیت کارهام بالاست.)مطمئنم از طریق تلگرام میتونم فروش خوبی داشته باشم.اما متاسفانه هر چی تبلیغ میکنم ممبرام و بازدید کننده هام کم هستن.از اساتید خواهش میکنم که راهنماییم کنم. بنده حدود یکسال میشه که اینکار رو شروع کردم و راضی نیستم. دوس ندارم ناامید بشم چون میخوام واقعا به نتیجه برسونمش.مچکرم از همه دوستانی که وقت میذارن راهنماییم کنن.10_004

با سلام

دوست عزيز براي راه افتادن کار آزاد در شرايط اقتصادي جامعه در حال حاضر بايد کمي سختي تحمل کنيد و صبر داشته باشيد .

طبق تجربه بنده راه اندازي سايت از موارد ديگخ مثل اينستا و تلگرام بهتر جواب ميده .

لطفا ادرس اينستا و يا تلگرامتون رو برام بفرستيد که نمونه ها رو ببينم و شايد بتونيم باهم همکاري کنيم .

موفق باشيد
لینک مرجع