سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی ایجاد شغل با 80 میلیون تومن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان با توجه به اوضاع بد اقتصادی مردم و همینطوری گرونی دلار و اجناس و کاهش توان خرید مردم شما با نهایتا 80 میلیون تومن راه اندازی چه شغلی رو در یه شهر با جمعیت 40 هزار نفری که با روستاهاش 80 هزار نفر جمعیت داره و وضعیت اقتصادی مردم اکثرا متوسط و یا پایین هست پیشنهاد میدین که ریسکش کم باشه. الان کارمون دکوراسیون هست ولی با توجه به اوضاع اقتصادی کمتر جواب میده/
شما تجربه ی چه کاری رو دارین که مردم بهش نیاز دارن و درامدش خوبه
(06-05-2018 01:27 PM)hamid368 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان با توجه به اوضاع بد اقتصادی مردم و همینطوری گرونی دلار و اجناس و کاهش توان خرید مردم شما با نهایتا 80 میلیون تومن راه اندازی چه شغلی رو در یه شهر با جمعیت 40 هزار نفری که با روستاهاش 80 هزار نفر جمعیت داره و وضعیت اقتصادی مردم اکثرا متوسط و یا پایین هست پیشنهاد میدین که ریسکش کم باشه. الان کارمون دکوراسیون هست ولی با توجه به اوضاع اقتصادی کمتر جواب میده/
شما تجربه ی چه کاری رو دارین که مردم بهش نیاز دارن و درامدش خوبه
چیزی که مردم بهش نیاز همیشگی دارن . خوراک و پوشاک هست . یا یه سوپر مارکت بزن یا فروشگاه لباس .
پوشاک بعید میدونم الان جواب بده مگه بشه پوشاک ارزون قیمت فروخت. ولی خوراکی نمیدونم چی میتونه درامد خوبی داشته باشه. ما غرب کشور هستیم
کسی اطلاعی از اجاره جک و قالب سقفی و تجهیزات ساختمانی مثل تخریب کن و ... داره؟؟
کسی ایده ای نداره؟
سلام،وقت بخير،من اطلاعاتي ندارم ولي كارگاه توليد مواد اوليه نانو دارم،نانو يعني مقاوم در برابر رطوبت و كثيفي هم مربوط به پوشاك ميشه و هم به ساختمان،اگه مايل به همكاري هستيد تماس بگيريد،ممنونم
٠٩١٢٧٣٦٣٦٩٣
(06-09-2018 04:54 PM)Mohamad9901 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام،وقت بخير،من اطلاعاتي ندارم ولي كارگاه توليد مواد اوليه نانو دارم،نانو يعني مقاوم در برابر رطوبت و كثيفي هم مربوط به پوشاك ميشه و هم به ساختمان،اگه مايل به همكاري هستيد تماس بگيريد،ممنونم
٠٩١٢٧٣٦٣٦٩٣

من به شغلتون علاقه مند شدم و دوست دارم بیشتر درموردش کسب اطلاع کنم.من اصفهان هستم.لطفا بیشتر درمورد مشتریهاتون وخدماتتون و محصولتون توضیح برید.
اینم شماره تماس منه
۰۹۳۵۸۲۱۹۶۲۷
لینک مرجع