سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: آیا آلوورا هنوز بازار و سودی دارد؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان.
من یه قطعه زمین دارم و نزدیک یه ساله که دارم تحقیق میکنم که چه چیزی توش بکارم که پرسود باشه. اکثر سرچ های اینترنت به آلوورا منتهی میشه(که مطالب مربوط به 2 3 سال پیشه) ولی با توجه به اینکه افراد زیادی مشغول این کار هستند و این محصول وارد هم میشه میترسم که بازارش و مشتریانش رو از دست داده باشه.

چند وقت پیش داشتم از یه خیابون شهرمون که پر از عطاری هست رد میشدم و دیدم دم در همه ی مغازه ها یه کیسه آلوورا هست. رفتم و از چنتا عطار پرسیدم این ها فروش هم داره؟ همشون گفتن نه. اینااکثرا میپوسه تا بریزیم دور!

آیا توصیه میکنید که برم دنبال کاشت این گیاه؟

آیا محصول دیگه ای برای یه قطعه زمین 2500 متری در مازندران پیشنهاد دارید؟
من میخواستم یه گلخونه ی گیاهان آپارتمانی یا صیفی جات هم تاسیس کنم که بخاطر نصیحت دوستانی که در این کار تجره ی بسیا بدی داشتن منصرف شدم.

لطفا راهنماییم کنید.
کلا کسی نظری نداره؟
(05-28-2018 09:39 PM)nagual65 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان.
من یه قطعه زمین دارم و نزدیک یه ساله که دارم تحقیق میکنم که چه چیزی توش بکارم که پرسود باشه. اکثر سرچ های اینترنت به آلوورا منتهی میشه(که مطالب مربوط به 2 3 سال پیشه) ولی با توجه به اینکه افراد زیادی مشغول این کار هستند و این محصول وارد هم میشه میترسم که بازارش و مشتریانش رو از دست داده باشه.

چند وقت پیش داشتم از یه خیابون شهرمون که پر از عطاری هست رد میشدم و دیدم دم در همه ی مغازه ها یه کیسه آلوورا هست. رفتم و از چنتا عطار پرسیدم این ها فروش هم داره؟ همشون گفتن نه. اینااکثرا میپوسه تا بریزیم دور!

آیا توصیه میکنید که برم دنبال کاشت این گیاه؟

آیا محصول دیگه ای برای یه قطعه زمین 2500 متری در مازندران

پیشنهاد دارید؟
من میخواستم یه گلخونه ی گیاهان آپارتمانی یا صیفی جات هم تاسیس کنم که بخاطر نصیحت دوستانی که در این کار تجره ی بسیا بدی داشتن منصرف شدم.

لطفا راهنماییم کنید.
سلام
گیاه آلوئه ورا بومی مناطق گرمه مثله جنوب کشور.واسه مازندران
اگه قصد کشت آلوئه ورا دارید باید گلخونه ایجاد کنید که هزینه های اولیتون بالا میره.اونجوری که من اطلاع دارم شیراز مرکز تکثیر پاجوشه آلوئه ورا داره و اگه بالای ده هزارتا پاجوشه خرید کنید قیمت هر پاجوشه هزارتومنه که ۶۰% رو اول ازتون میگیرن مابقی بعد از برداشت و خرید تضمینی هم دارند.چندتا شرکت هم هستند که ژل آلوئه ورا رو فراوری میکنن.درضمن برای اون مساحت زمینی که شما دارین و با توجه به اینکه در هر متر ۴ پاجوشه آلوئه ورا کاشت میشه در نتیجه شما ۱۰هزارتا پاجوشه دارید که بعد از ۶ ماه به محصول دهی میرسن اگه از هر گیاه ۵کیلو برگ آلوئه ورا برداشت کنید میشه ۵۰هزار کیلو که هرچقدم عطاری توی شهر و استانتون باشه نمیتونید این همه محصول رو به فروش برسونید‌.کاشت آلوئه ورا یه طرح جدید و نوپاست که توی ایران هنوز اول راه و به اشباع نرسیده و نسبت به هزینه ی تولید و نگهداری و نیاز کم به آبیاری و سمپاشی سود خوبی داره.گیاهان داروئی هم گزینه ی خیلی خوبیه اگر قصد ساخت گلخونه دارید.موفق باشید
(05-31-2018 07:41 PM)nagual65 نوشته شده توسط: [ -> ]کلا کسی نظری نداره؟

سلام اگ به نتیجه ای رسیدی منو در جریان بزار منم میخام شروع ب کشت کنم ولی نسبت ب بازار فروشش اطمینان ندارم. .
لینک مرجع