سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دوستان ایده سرمایه گذاری با ۱۵۰میلیون
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان ورشکسته شدم و به دنبال راهی برای ایجاد شغل جدید با امنیت مالی بالا هستم ،علائقم نیز کارهای مدیریتی هستش چون خودم پزشک بودم و کلینیک داشتم که بنا به مسائل قانونی پروانه مطب و پروانه کلینیک رو لغو کردن خیلی مستأصل هستم .لطفا کمک کنید متاهل کیک آقاپسر ۴ساله دارم و حدود ۱۵۰ میلیون سرمایه نقد
سلام در مورد علاقتون که کارهای مدیریتی هست نمیشه نظر قطعی داد چون کارهای مدیریتی طیف وسیعی داره و البته از روز اول راه اندازی یه کسب و کار به دست نمیاد و باید کارهای اجرائی بیشتری کنید اوایل کار . راه اندازی کافی شاپ هم مدیر میخواد و کار مدیریتی محسوب میشه شرکت بازرگانی هم مدیرش کارش مدیریتی هست . سرمایتون برای تنها کار کردن در زمینه ای که مد نظرتون هست کافی نیست و بهتره مشترکا با دوستان یا آشنایان یا سرمایه گذار مذاکره کنید تا سرمایه رو افزایش بدید .
من در مورد جنسیت و شهر و علایقتون چیزی نمیدونم و فقط میتونم عنوان چند کار رواعلام کنم. تحقیق در مورد شرایط و مراحل اجرای کار به عهده شما. در مورد لغو پروانه هم اطلاعاتی ندارم و نمیدونم آیا میشه دوباره برای گرفتن پروانه اقدام کرد یا همیشگی هست اگر میشه اقدام کرد و گرفت اولین اولویت شما باید دریافت دوباره پروانه باشه هر راهی که داشته باشه می ارزه. تخصص پزشکیتون چی هست؟
مشاغل پیشنهادی من ایناست:
داروخانه
فروش لوازم پزشکی
آزمایشگاه پزشکی
عینک فروشی
موبایل فروشی
نمایندگی بیمه
باشگاه
دفتر تبلیغاتی
لوازم ورزشی
لوازم بهداشتی و آرایشی
کافی شاپ
آتلیه عکاسی و فیلمبرداری
آژانس گردشگری
همکاری با سایتهای پزشکی به عنوان مشاور
(05-15-2018 11:29 AM)mojtaba007 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام در مورد علاقتون که کارهای مدیریتی هست نمیشه نظر قطعی داد چون کارهای مدیریتی طیف وسیعی داره و البته از روز اول راه اندازی یه کسب و کار به دست نمیاد و باید کارهای اجرائی بیشتری کنید اوایل کار . راه اندازی کافی شاپ هم مدیر میخواد و کار مدیریتی محسوب میشه شرکت بازرگانی هم مدیرش کارش مدیریتی هست . سرمایتون برای تنها کار کردن در زمینه ای که مد نظرتون هست کافی نیست و بهتره مشترکا با دوستان یا آشنایان یا سرمایه گذار مذاکره کنید تا سرمایه رو افزایش بدید .
من در مورد جنسیت و شهر و علایقتون چیزی نمیدونم و فقط میتونم عنوان چند کار رواعلام کنم. تحقیق در مورد شرایط و مراحل اجرای کار به عهده شما. در مورد لغو پروانه هم اطلاعاتی ندارم و نمیدونم آیا میشه دوباره برای گرفتن پروانه اقدام کرد یا همیشگی هست اگر میشه اقدام کرد و گرفت اولین اولویت شما باید دریافت دوباره پروانه باشه هر راهی که داشته باشه می ارزه. تخصص پزشکیتون چی هست؟
مشاغل پیشنهادی من ایناست:
داروخانه
فروش لوازم پزشکی
آزمایشگاه پزشکی
عینک فروشی
موبایل فروشی
نمایندگی بیمه
باشگاه
دفتر تبلیغاتی
لوازم ورزشی
لوازم بهداشتی و آرایشی
کافی شاپ
آتلیه عکاسی و فیلمبرداری
آژانس گردشگری
همکاری با سایتهای پزشکی به عنوان مشاور

سلام دوست عزیز
متشکرم که اهمیت دادین و جواب دادین ، حاصل عمرم برباد رفته و ۵سال امکان تجدیدنظر نیست و تا بحال سابقه هم نداشته چون اگر بعد از این مدت درخواست بدم حدود ۱سال رسیدگی به پرونده طول می کشه بعد از آن ۲سال بازآموزی و ۲سال منطقه محروم سپس پروانه مطب مجددا صادر میشه. کمک هستم . امیدوارم هیچ انسانی درد این روزهای منو نچشه و یکشبه زحمات و آبروی خودش و خانواده برباد نده.
اگر شهری غیرا ز تهران هستید نوتلابار به نظرم جواب میده با 50 تومن البته
لینک مرجع