سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی مغازه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان گرامی
بنده قصد راه اندازی یک مغازه بصورت رهن یا رهن و اجاره در یکی از استانهای شمالی کشور رو دارم.سوالم اینه که با وجود وضعیت اقتصادی کشور آیا بصرفه هست که مغازه بزنم یا نه؟ البته متاهل هستم و شغل فعلی من درآمد آنچنانی ندارد حدود سه تومن. ( نفر تعمیرات در یکی از پالایشگاه های عسلویه هستم) متاسفانهConfused
در ضمن قصدم بر اینه که مغازه پروتئینی یا میوه فروشی یا نهایتا سوپرمارکت بزنم.و البته اولویت اول میوه فروشی ست
لطفاً دوستانه که تجربه دارند کمکم کنند ممنون میشم
دوستان کسی نظری ندارم ؟؟
سلام دوست عزیز اگر توی شهر های بزرگ مثل رشت باشه فکر کنم خوب باشه ولی تا جایی که دیدم توی استانهای شمالی اکثرا میوه و سبزیجات رو از بازار روز میخرن . درضمن میوه فروشی زحمت زیادی داره و توی تهران فامیل ما توی این کار هست توی میدون میوه و تره بار هست از دوازده یک شب میره سر کار شش صبح میاد میخوابه. برای مغازه داری هم باید سه تا پنج صبح خریدتو انجام بدی و اصل فروش صبح تا بعد از ظهر هست. نسبت به جایی که مغازه داری و توان مالی مردم اون منطقه هم باید جنس بخری اگر مناطق کم توان باشن آناناس و نارگیل و اینجور چیزا فروشی نداره به جاش خیار و گوجه و سیب زمینی و پیاز فروشش خوبه. درآمدش اگر توی یه کوچه یا خیابون معمولی باشه انتظار شمارو نسبت به درآمد فعلیتون برآورده نمیکنه و فقط درآمد معمولی دارید به جز شب عید که همه جا فروش خوبه . اگر جای شلوغ و پر رفت و آمدی باشه و محلی باشه که مردم میوه بخرن سرت واقعا شلوغ میشه و حد اقل باید دو سه نفر توی مغازه همکاری کنن.
یه سری مغازه هست که روی اینا هم فکر کن البته در موردشون اطلاعی ندارم ولی گفتنش بهتر از نگفتنه
مغازه چاپ بنر و خدمات کامپیوتری برای استانهای شمالی فکر کنم خوب باشه
مغازه کیف و کفش زنانه که همه جای ایران فروش داره به شرط به روز بودن کالا
نانوایی
لوازم یدکی خودرو و تزئینات
و با توجه به شغلتون که نوشتید تعمیرات هست بهترین کار راه اندازی دفتر تاسیساتی هست که اینم هرجای ایران باشید درآمد خوبی داره.
(05-03-2018 12:02 PM)mojtaba007 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز اگر توی شهر های بزرگ مثل رشت باشه فکر کنم خوب باشه ولی تا جایی که دیدم توی استانهای شمالی اکثرا میوه و سبزیجات رو از بازار روز میخرن . درضمن میوه فروشی زحمت زیادی داره و توی تهران فامیل ما توی این کار هست توی میدون میوه و تره بار هست از دوازده یک شب میره سر کار شش صبح میاد میخوابه. برای مغازه داری هم باید سه تا پنج صبح خریدتو انجام بدی و اصل فروش صبح تا بعد از ظهر هست. نسبت به جایی که مغازه داری و توان مالی مردم اون منطقه هم باید جنس بخری اگر مناطق کم توان باشن آناناس و نارگیل و اینجور چیزا فروشی نداره به جاش خیار و گوجه و سیب زمینی و پیاز فروشش خوبه. درآمدش اگر توی یه کوچه یا خیابون معمولی باشه انتظار شمارو نسبت به درآمد فعلیتون برآورده نمیکنه و فقط درآمد معمولی دارید به جز شب عید که همه جا فروش خوبه . اگر جای شلوغ و پر رفت و آمدی باشه و محلی باشه که مردم میوه بخرن سرت واقعا شلوغ میشه و حد اقل باید دو سه نفر توی مغازه همکاری کنن.
یه سری مغازه هست که روی اینا هم فکر کن البته در موردشون اطلاعی ندارم ولی گفتنش بهتر از نگفتنه
مغازه چاپ بنر و خدمات کامپیوتری برای استانهای شمالی فکر کنم خوب باشه
مغازه کیف و کفش زنانه که همه جای ایران فروش داره به شرط به روز بودن کالا
نانوایی
لوازم یدکی خودرو و تزئینات
و با توجه به شغلتون که نوشتید تعمیرات هست بهترین کار راه اندازی دفتر تاسیساتی هست که اینم هرجای ایران باشید درآمد خوبی داره.

ممنون ازشما. ولی چند تا مشکل هست ۱ توی کاری که راه اندازی میکنم تنها هستم۲ مبلغی که روی این کار میزارم ۵۰ تومنه ۳ اهل ریسک هستم ولی میترسم درآمد نداشته باشه چون وضعیت کشور و زندگی معلوم نیست مخصوصا برای ما که متاهلیم
این کارو می‌خوام تو استان گلستان راه بندازم و اطلاعات تقریبا متوسطی دارم در این باره چون خودم اهل غرب کشورم. درمورد شغل های گفتید لوازم یدکی خوبه ولی سرمایه زیادی میخواد
دوستان کسی نظری نداره؟؟؟
یعنی کسی نیست که تجربه یا نظری داشته باشه
لینک مرجع