سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: با ۵ میلیون تومن چه کاری انجام بدم سود خوب بگیرم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان ، محمد علی مددی ۲۴ از تهران ، ۳ ساله خدمتم تموم شده بیکارم ، ۵ میلیون پول به زور جور کردم ، دوستان لطفا بهم چندتا کار معرفی میکنی میکنید بتونم راه بندازم ، واقعا آرزومه و دوس دارم پولدار بشم ولی راهشو بلد نیستم ، دعاتون میکنم ، ممنونم
هیچکس جواب نمیده ؟ خب سرمایه بیشتر ندارم چیکار کنم وقتی بیکارم
با سلام
شما باید ببینید چه اهرمی برای کسب درآمد دارید.
اگه اهرم اصلیتون این مبلغ باشه،باید بگم که با ۵میلیون کاری نمیشه کرد.
اما اگه اهرم دیگه ای دارید،مثل تلاش،انگیزه،ایده،نیروی انسانی،... اونوقت میشه گفت سرمایه اولیه نقش چندانی نداره.
@hdsky1
خب تلاش و انگیزه هست ، وقت هم دارم ، فقط روش کار کردن با پول رو باد نیستم ، یعنی نمیدونم چجوری پول رو بزرگ کنم ، شاید بتونم ۵ تومن دیگم جور کنم بشه ۱۰ تومن ، فقط نمیدونم باهاش چیکار کنم مستقل واس خودم کسب و کار درست کنم ، واقعا با دست خالی یا همین مقدار پول میشه ثروتمند شد ؟
سلام دوست عزیز با این مبلغ کارهای کوچک میشه راه انداخت و خرج ماهیانه رو درآورد اگر پشت کار وجود داشته باشه و ساعات کاری برات مهم نباشه میتونی پیشرفت هم کنی. ولی کاری که با این پول میشه راه انداخت کاری نیست که بتونی محلی برای فروش جنس اجاره کنی چون پول اجاره نداری. به نظر بنده دو راه داری یک راه اینه این پول رو بزاری بانک بری یه جا سرکار استخدام بشی و پس انداز کنی تا بودجه بیشتری به دست بیاری که خب صد درصد درآمد خیلی کمی داره و در نهایت حقوق وزارت کاری میدن که خیلی طول میکشه تا به پول بیشتری برسی ولی برات تجربه میشه تا همون کار رو راه بندازی مثلا کفش زنانه فروشی که فروش خوبی داره . ولی راه دوم که به نظر خودم بهتر هست برو با دو سه میلیون از پولت یه موتورسیکلت بخر برو تو الوپیک نسبت به فعالیتت پول در میاری اگر هر روز از هشت صبح تا هشت شب بری حدود 150 هزار در روز در میاری که اگر ماهی فقط بیست روزشو کار کنی میشه سه میلیون یعنی فقط ماه اول پول موتورت رو درآوردی و اگر یک سال کار کنی راحت سرمایت میشه سی میلیون و میتونی حالا یه کار رو استارت بزنی. اگر ده میلیون داری میتونی یه پراید بخری بری توی اسنپ که درآمد اونم عینا مثل پیک هست و فرقی نداه فقط با ماشین خودت راحت تر هستی توی سرما و گرما. هرکدوم از این کارهارو بکنی توی یک سال سی چهل میلیون در میاری (البته مخارج موتور خیلی خیلی کمتر از ماشینه و بحث طرح و جریمه و استهلاکش مطرح نیست چون در سال به یک میلیونم نمیرسه) و البته باید بتونی درآمدت رو پس انداز کنی و مخارج اضافی نداشته باشی تا سرمایه خوبی جمع کنی
لینک مرجع