سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی در خصوص شروع یک کار...
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و عرض ادب
در ابتدا تشکر ویژه از مدیریت سایت به دلیل ایجاد این فضا و محیط
نمیدونم هنوزم این انجمن سر و پا هست یا خیر (از بروزرسانی های انجمن ساز که مشخص است خیلی وقته روش کار نشده Blush ) در هر صورت امیدوارم مدیریت و دوستان با تجربه و کارآفرین کمک کنن حقیر از سردرگمی نجات پیدا کنم!

دوستان عزیز حقیر خیلی خیلی مشتاقم برای خودم یک کسب و کار کوچیک و نوپایی رو شروع کنم اما نمیدونم چطور! نه اینکه ندونم چطور نمیدونم باید چیکار کنم! سردرگمم...

اول یک مقدار از خودم اطلاعات بدم:

تحصیلات: کارشناسی نرم افزار
تجربیات کاری: خدمات کامپیوتری، فروشندگی صنایع چوبی، رفع خرابی adsl، و کارهای ساختمانی ....
مدرک کارآفرینی و مدیریت از فنی حرفه ای رو هم دارم!
طراحی سایت با وردپرس، و انجمن سازها و فروشگاه اینترنتی رو هم تقریباً بلدم.

میزان سرمایه اولیه: در حدود یک میلیون تومان ! (تعجب نکنید لطفاً Blush حاصل دسترنج خودم هست و دوست ندارم برای شروع کار از کسی قرض کنم میخوام از صفر شروع کنم و کم کم پیشرفت کنم...)

خصوصیات اخلاقی: منظم، با پشتکار، با انگیزه، به دنبال یادگیری و پیگیر مسایل ....

----------

نکته: با وجود فشارهای روحی که از طرف بیکاری و.. وارد شده اصلا نمیتونم درس رو ادامه بدم و دوره های تخصصی رو بگذرونم! چون خواستم دوره های برنامه نویسی رو بگیرم و حرفه ای کار کنم اما به دلیل نداشتن هدف نتونستم ....

--------

خیلی جاها رفتم و آزمون هم دادم اما تاحالا نشده که نشده ... 6 ماهی میشه همش درگیر اینم بتونم یک کاری رو برای خودم شروع کنم اما نتونستم یعنی چیزی به ذهنم نمیاد که بخوام انجام بدم ...
دوست دارم پول درآوردن رو یاد بگیرم ... واقعاً خیلی ها هستن با تحصیلات کم خیلی راحت پول در میارن ...
ازتون خواهش میکنم اگر امکانش هست حقیر رو راهنمایی کنین بتونم خودم رو از سردرگمی نجات بدم و یک کسب و کار کوچیکی رو شروع کنم...

پیشاپیش بی نهایت سپاسگذارم Heart
یعنی کسی نیست؟ در حد یک مشورت و راهنمایی؟
کلی پست های انجمن رو دیدم همش بحث و راهنمایی ...
* بنظرتون آوردن چند قلم اساسی مثل رب و کمپوت و کنسرو از شهرهای دیگه با قیمت مناسب و پخش اونا میشه درآمد خوبی داشت و کم کم کار رو توسعه داد؟
پخش مواد غذایی خوبه ولی چون تسویه خرده فروش ها با شما چکی هست،مشگل خرید و ... پیدا میکنین.
سایتهای فریلنسر را چک کنین برای کارهای کوچک و سعی کنین دوره تخصصی برید
با سلام مهدی هستم حدود7سال هست با کامیون در مشهد مشغول کار م خدارا شکر با زحمت زیاد نسبتا خوب پول در اوردم اما از این کار زیاد خوشم نمیاداز این کار یک سال هست که به فکر کار تولیدی هستم اینم میدونم تولید در ایران جواب نمیده ولی چه کنم ارزوی دیرینم بوده که همیشیه یک تولید کننده موفق بشم چند روزی هست بااین سایت اشنا شدم گفتم شاید کسی بتونه بیشتر راهنمایم کنه.
تقریبا 8سال پیش به فکر پرورش قارچ افتادم اما به دلیل نداشتن سرمایه نتونستم اما حال میخوام شروع کنم اگر کسی سر رشته داره لطفا راهنمایم کنید.میدونم کار سختی هست اما میخوام موفق بشم حدود 150میلیونم سرمایه دارم
لینک مرجع