سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی کارگاه مواد شوینده
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خسته نباشید قصد راه اندازی یک واحد تولیدی مواد شوینده(مایع ظرفشویی_دستشویی_سفید کننده ها) با تولید روزانه کم هستم واسه شروع اولیه کارم
راهنمایی میخواستم ازتون و از تمام کسانی که تو این زمینه تجربه و اطلاعات دارن در اختیارم بزارن لطفا خیلی لازم دارم.
در ابتدا کارم اول میخوام مایع ظرف شویی تولید کنم
از چه فرمولی برای تولید مایع ظرفشویی استفاده کنم.؟
موادهای شیمیایی موردنیاز رو ازکجا تهیه کنم که ارزان و به صرفه باشه.؟
بطری های مایع رو کجا بدم واسم تولید کنن.؟
قیمت تولید هربطری مایع یک لیتری چه قیمت هست معمولا؟
هولوگرامم رو کجا بدم واسم چاپ کنن؟
در ضمن جا و مکان و مجوز همه چیزش درسته
سپاسگزارم اگه پاسخگوی سوالات بنده باشید
کسی نیست راهنمایی کنه منوHuh
(01-31-2018 01:51 AM)علی سلیمانزاده نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خسته نباشید قصد راه اندازی یک واحد تولیدی مواد شوینده(مایع ظرفشویی_دستشویی_سفید کننده ها) با تولید روزانه کم هستم واسه شروع اولیه کارم
راهنمایی میخواستم ازتون و از تمام کسانی که تو این زمینه تجربه و اطلاعات دارن در اختیارم بزارن لطفا خیلی لازم دارم.
در ابتدا کارم اول میخوام مایع ظرف شویی تولید کنم
از چه فرمولی برای تولید مایع ظرفشویی استفاده کنم.؟
موادهای شیمیایی موردنیاز رو ازکجا تهیه کنم که ارزان و به صرفه باشه.؟
بطری های مایع رو کجا بدم واسم تولید کنن.؟
قیمت تولید هربطری مایع یک لیتری چه قیمت هست معمولا؟
هولوگرامم رو کجا بدم واسم چاپ کنن؟
در ضمن جا و مکان و مجوز همه چیزش درسته
سپاسگزارم اگه پاسخگوی سوالات بنده باشید

سلام شما چطور برای کارکگاه تولید مواد شوینده مجوز گرقتین و چه مجوزی گرفتین و ایا کسب و کارتون رو راه انداختین یا خیر؟
بنده در خصوص راه اندازی کارگاه تولید مواد شوینده سررشته ای دارم اگه خواستین بهتون کمک میکنم
سلام کسی رو میشناسم مواد شوینده رو عمده در ظرف های 20 لیتری میفروشه ایا میتونم مواد رو ازش بخرم و خودم بسته بندی کنم و تحت برند خودم بفروشم؟
درضمن ایا شرکت هایی هستن که مواد شوینده بسته بندی کنن و من مواد رو بدم اونا تحت برند خودم بسته بندی کنن؟
وچه مجوزهایی لازمه
سلام تو گوگول سرچ کن شرکت کیمیاصنعت آتمان هم دستگاه رو میفروشه هم مواد اولیه میده هم تضمین خرید محصول البته خودتم تحقیق کن
سلام شما چطور برای کارکگاه تولید مواد شوینده مجوز گرقتین و چه مجوزی گرفتین و ایا کسب و کارتون رو راه انداختین یا خیر؟

[/quote]

خیر هنوز راه اندازی نکردم. در حال تکمیل اطلاعات هستم راجب کار بیشتر تحقیق میکنم

انشاالله تونستم شروع کنم اطلاعات مو در اختیار همه قرار میدم
(01-31-2018 09:21 PM)علی سلیمانزاده نوشته شده توسط: [ -> ]کسی نیست راهنمایی کنه منوHuh

سلام ب وعده های شرکت های ساخت ماشین آلات اعتماد نکن من خودم کارگاه مواد شوینده راه اندازی کردم بعد از راه اندازی ب وعدهاشون عمل نمیکنن09027844874
بنده در این زمینه میتونم بهتون از صفر تا صد کارو آموزش بدم و فرمولاسیون رو هم به مناسب ترین قیمت ارایه کنم خدمتتون
۰۹۱۷۶۶۹۹۹۵۰ تو واتساپ بهم پیام بدید
لینک مرجع