سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ايده منجمد و بسته بندي حبوبات(خام و پخته)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
به نظرم مهمترین قسمت اینکار اقبال مصرف کنندست! بنظرم از خانوم های فامیل شروع کنید! بپرسید ببینید درصورت عرضه حبوبات پخته میخرن آیا؟ و چقدر بیشتر حاظرن بدن بابتش؟

برای تهیه هم اگر تهران هستید خیابان مولوی عمده فروش هاش هستند که به قیمت خوب میشه خرید. درصورت توسعه هم فکر میکنم باید برید سراغ پیدا کردن کشاورزها و پیش خرید محصولات
(03-02-2015 09:11 PM)rezaeee نوشته شده توسط: [ -> ]به نظرم مهمترین قسمت اینکار اقبال مصرف کنندست! بنظرم از خانوم های فامیل شروع کنید! بپرسید ببینید درصورت عرضه حبوبات پخته میخرن آیا؟ و چقدر بیشتر حاظرن بدن بابتش؟

برای تهیه هم اگر تهران هستید خیابان مولوی عمده فروش هاش هستند که به قیمت خوب میشه خرید. درصورت توسعه هم فکر میکنم باید برید سراغ پیدا کردن کشاورزها و پیش خرید محصولات
واسه پختش دستگاه خاصی هست یا به روش سنتی؟
این موضوع خیلی مهمه
چون اگر بخواهیم به روش سنتی پخت کنیم هم گاز زیادی مصرف میکنه هم زمان زیادی میبره
در این مورد اگر اطلاعاتی دارین لطفا راهنمایی کنید
با سلام,من عضو جدید سایت هستم و از خوندن مطالب خیلی عالیتون ممنونم.خیر ببینید.بنده بیکارم.اهل خرم اباد که هیچ صنعتی نداره,تصمیم به کار تولیدی گرفتم.سرمایه هم در حد یک و نیم میلیون و ی زیرزمین پانزده بیست متری:-(:-( کاری که میخواستم شروع کنم چیپس میوه بود,که بی ربطم نیست به این پست رفیقمون.ولی وقتی تحقیق کردم کلی پیچ و خم اداری داره,از چند جا باید مجوز بگیری,ی جوری که وضع اداره های اینجارو تجسم کردم که کار راه نمیندازن,بیخیالش شدم.حالا سوالی که داشتم,این ایده های شما بی مجوز میشه؟گیرو دار اداری دارید شما هم؟؟؟؟؟!!!
ای کاش این دولتا کار که درس نمیکنن هیچ,سنگ نندازن.واقعا نا امیدم.
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع