سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بهترین گزینه در بازار راکد کنونی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
در شرایط کنونی بازار بهنرین گزینه مغازه خوراکیه
و بین خوراکی ها پرسودترینشون ابمیوه و بستنیه
با این استدلال بود ک از دوسال پیش اومذم توی این صنف و تا الان ب درامد های خوبی رسیدم شعباتمم بیشتر کردم
الانم مغازه هامو فروشنده میچرخونه و خوذمم ب کسایی ک مشتاقن وارد این صنف بشن کمک میکنم و براشون مغازه راه اندازی میکنم و بعد از سود دهی دستمزد میگیرم
دوستان باید بدونین فقط با سرچ کردن و خونذن پولی بدست نمیارین و دیگ باید اقدام عملی انجام بدین
کسایی ک مشتاقن خودم حاضرم کمکشون کنم از لحظه صفر میام کمکتون تا یک ماه بعد از راه اندازی پیشتونم
(11-05-2017 04:44 PM)kataro نوشته شده توسط: [ -> ]در شرایط کنونی بازار بهنرین گزینه مغازه خوراکیه
با این استدلال بود ک از دوسال پیش اومذم توی این صنف و تا الان ب درامد های خوبی رسیدم شعباتمم بیشتر کردم
الانم مغازه هامو فروشنده میچرخونه و خوذمم ب کسایی ک مشتاقن وارد این صنف بشن کمک میکنم و براشون مغازه راه اندازی میکنم و بعد از سود دهی دستمزد میگیرم
دوستان باید بدونین فقط با سرچ کردن و خونذن پولی بدست نمیارین و دیگ باید اقدام عملی انجام بدین
کسایی ک مشتاقن خودم حاضرم کمکشون کنم از لحظه صفر میام کمکتون تا یک ماه بعد از راه اندازی پیشتونم

کدام شهر هستید ؟
(11-06-2017 09:53 AM)aligoli نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-05-2017 04:44 PM)kataro نوشته شده توسط: [ -> ]در شرایط کنونی بازار بهنرین گزینه مغازه خوراکیه

کدام شهر هستید ؟

من برای کسایی ک مغازه راه اندازی میکنم یکماه کنارشون میمونم تا روبراه بشن برای همین ماهی ی شهرم اما اصالتا کرد ایلام هستم
داداش من خوزستانم و ابمیوه بستنی فروشش خوبه ولی تابستون، زمستون که میشه افت شدیدی پیدا میکنن
(11-06-2017 10:44 PM)arman66 نوشته شده توسط: [ -> ]داداش من خوزستانم و ابمیوه بستنی فروشش خوبه ولی تابستون، زمستون که میشه افت شدیدی پیدا میکنن

تابستونش اونقدری خوب هست که زمستون مغازه رو ذ هم ببندی باز ب مشکل نمیخوری
زمستون کم میشه اما بازم عالیه
لینک مرجع