سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دفترچه مشاغل
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
با سلام خدمت دوستان.در يكي از تايپ هاي انجمن صحبت از يك همچين طرحي بود كه درمورد هر شغلي موارد و سرمايه شروع به كار رو توضيح بديم.ولي متاسفانه تايپ نميدونم به چه دليلي بسته شده . و به نتيجه اي نرسيده.
من براي همين دوباره اين تايپ رو زدم تا نظر شما دوستان رو بدونم.و اگر نظرات مساعد بود همه باهم دست به اين كار بزنيم.
عنوان اوليه رو من گذاشتم دفترچه مشاغل
موضوع:اينكه براي هر شغلي چه مجوزهاي لازم هست و چه مقدار سرمايه.مكان.ابزار و غيره لازم مي باشد.
تا حالا براي خيلي از ماها اتفاق افتاده كه ميخوايم دست به كاري بزنيم ولي نميدونيم از كجا بايد شروع كنيم و چقدر سرمايه لازم هست و موضوعات مختلف در اين خصوص.
اين دفترچه يا كتاب يا مجله كه هركدوم از اين ها ميتونه باشه و با نظر دوستان مشخص مي شود كدوم بهتر هست.ميتونه شامل:
مشاغل خانگي
مشاغل صنعتي
ايده هاي جديد
و هر نوع شغل ديگري باشد.
هر عزیزی در مورد یک شغل تحقیق کامل داشته و بنویسد. مطالعه در رابطه با آن شغل به صورتی باشد که بتواند جوابگوی سئوالات عزیزان دیگر باشد.طرح بسار عالی است.
(01-15-2012 01:33 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]هر عزیزی در مورد یک شغل تحقیق کامل داشته و بنویسد. مطالعه در رابطه با آن شغل به صورتی باشد که بتواند جوابگوی سئوالات عزیزان دیگر باشد.طرح بسار عالی است.

درست ميفرماييد.ولي بايد توجه كرد.كه تا انجا كه امكان دارد خلاصه كرد مطالب هر شغل رو.
چون اگر قرار باشه چنديدن شغل رو توضيح بديم محدوديت داريم.كه حداقل هر شغلي يك صفحه.
كه البته اينم باز به نظر كارشناسي شما دوستان بهتر هست بحث بشه كه چطور باشه.
ولي بيشترين سوالات كه پيش مياد.
شامل:
سرمايه اوليه چقدر باشه-از كجا براي مجوزش سوال كنم-به كجا مراجعه كنم-
چه مكاني ميخواد-چقدر سوداوري داره-چه بازه زماني لازم داره براي كار و رسيدن به سود
و....
طرح بسیار عالی است, اگر قرار باشد اطلاعات کاملی از هر شغل در آن باشد و هر کس هر اطلاعاتی از اونو بخواد راحت بتونه دستیابی داشته باشه میتونه در عین حال که جای خالیش رو در جامعه پر کند, از نظر درآمد هم خیلی سودآور باشد.
به نظرم اگه بشه به صورت برنامه و لوح فشرده درش اورد خيلي بهتر ميشه.به شرطي كه دوستان برنامه نويس كمك كن.
به نظر من کتاب همراه با سی دی خیلی بهتره, البته اول باید تمام این اطلاعات رو جمع کرد بعد اون هم درست می شه.
سجاد جان عالیه واقعا ایده خوبیه این مواردی رو که ذکر فرمودید گریبان گیر جامعه است و خیلی ها برای شروع کاری به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در این امر از انجام اون کار منصرف شده و دست از کار میکشند به نظر من ایده خوبی به نظر میرسه میتونی در قالب نظر سنجی و یا طرح سوال جواب بسیاری از سوالاتتو اینجا پیدا کنی .
ممنون از طرح خوبتان
میتوان در مجلات به صورت مرتب منتشر کرد.
من فراخوان دادم كسي استقبال نكرد.به تنهايي دارم اينكار رو شروع ميكنم.مشاغل رو جمع آوري كردم. منابع شروع كار رو هم پيدا كردم. الان هم يكهفته ست درگير تايپ و ويرايش هستم.
(01-15-2012 12:14 PM)aaftaab24 نوشته شده توسط: [ -> ]من فراخوان دادم كسي استقبال نكرد.به تنهايي دارم اينكار رو شروع ميكنم.مشاغل رو جمع آوري كردم. منابع شروع كار رو هم پيدا كردم. الان هم يكهفته ست درگير تايپ و ويرايش هستم.

امیدوارم موفقتر باشی.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع