سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نیاز به سرمایه گذار برای طرح های عالی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و وقت بخیر خدمت تمامی اعضای محترم سایت و مدیریت عزیز

دوستان بنده و همکارم یه سری ایده های خیلی خوب و پربازدهی در خصوص سرمایه گذاری خارجی در کشور های اوراسیا ( حداقل یک میلیارد) داریم که واقعا تضمین برگشت سود رو تا چند برابر در عرض دو سال تا همیشه داره...
کسی اگر واقعا قدرت تامین مالیش رو داره من حاضرم طرحم رو براش شرح بدم
یا علی
(08-14-2017 03:33 PM)ashena_73 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام و وقت بخیر خدمت تمامی اعضای محترم سایت و مدیریت عزیز

دوستان بنده و همکارم یه سری ایده های خیلی خوب و پربازدهی در خصوص سرمایه گذاری خارجی در کشور های اوراسیا ( حداقل یک میلیارد) داریم که واقعا تضمین برگشت سود رو تا چند برابر در عرض دو سال تا همیشه داره...
یا علی

سلام دوست عزیز.
طرح توجیهی ایده هاتون اگر واقعا اونطوری که میگید باشه و قابل اجرا. تیم ما حاضره کمکتون کنه و سرمایه گذار جذب کنه. کار ما چون توسعه کسب و کار هست مطمئنا با راهکارهای ما خیلی زود ایده هاتون به نتیجه میرسه.
پیام خصوصی براتون ارسال کردم
کسی واقعا نمیتونه در این زمینه فعالیت بکنه؟
(08-14-2017 03:33 PM)ashena_73 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام و وقت بخیر خدمت تمامی اعضای محترم سایت و مدیریت عزیز

یا علی
با سلام
بهتر است کلیت طرحتان را توضیح بدهید که در چه زمینه ای است
چون هر کاری برای هر کسی مناسب نیست و باید در آن زمینه اطلاعات
و انگیزه داشته باشند.
لینک مرجع