سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: فیلم کوتاه ایده های طلایی، موفقیت‌های بزرگ
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
ایده های طلایی، موفقیت‌های بزرگ
برنامه جالب و دیدنی ذهن برتر ، در مورد خلاقیت و استعدادها و تجربیات افراد موفق ، از پیشنهادات یک کارگر ساده هتل گرفته که باعث پیشرفت و توسعه فوق العاده هتل شده تا ... . فرمت wmv - مدت زمان 05:21 .
دانلود
تغییرات کوچک،موفقیت های بزرگ
رنامه جالب و دیدنی ذهن برتر، در مورد خلاقیت و درست زندگی کردن و هدف های بزرگ . فرمت wmv - مدت زمان 05:57 .
دانلود
بابت این همه زحماتی که برای تهیه این مجموعه ها متحمل شدی ممنونم این گونه فیلم ها شوق و علاقه وافری رو به اعضاء جهت تلاش و پیشتکار بیشتر به اعضاء میده امیدوارم روزی بیاد که همه دوستان از طریق این سایت درآمدهای بیلیونی داشته باشن و بتونن شخص مفیدی برای جامعه باشن و دست به دست هم برای کشوری آباد و آزاد و توسعه یافته بکوشیم به امید اون روز.
خيلي ممنون
سپاسگزار
سلام.........................ممنون
سلام
ممنون

همه ی قسمت های مجموعه ذهن برتر رو از کجا میشه دانلود کرد ؟
(03-05-2012 02:36 PM)pesar368 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
ممنون

اگر اشتباه نكنم.اين برنامه از تي وي پخش شده.چون ارم شبكه تهران بود.پس بايد به سروش سيما مراجعه كنيد.
تمام برنامه هاي پخش شده رو به فروش ميرسانند.
(03-05-2012 02:36 PM)pesar368 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
ممنون

سلام دوست عزیز بنده این مجموعه رواز نت دانلود کردم ولی درست یادم نیست از میهن دانلود بود یا وطن دانلود شایدم سایت دیگه ولی به محض دریافت ادرس دقیق
همین جا ادرس سایت دانلود میزارم تا شما و همه دوستان استفاده ببرند موفق باشید
سلام
من که نتونستم فیلمی ببینم یا اینکه دانلود کنم لطفا بررسی کنید که لینکش سالم هست یا نه
سلام فیلمها و فایلهایی که برای دانلود قرار دادید از کجا و چطور دانلود کنم
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع