سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: معرفی شرکتی معتبر برای سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان من ایده در زمینه اپلیکیشن موبایل داشتم میخواستم یه شرکت معتبر و با کیفیت میخواستم طرحم رو اجرا کنم اگه اطلاعاتی دارین یا جایی رو میشناسین معرفی کنید ممنون میشم
سلام ، خسته نباشید ، بنده مدیر برنامه های گروه نرم افزاری آرتا آی تی هستم ، برنامه نویسان و کارکنان گروه ما آماده ارائه بهترین خدمات به شما هستند.
(07-06-2017 05:09 PM)Torden نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ، خسته نباشید ، بنده مدیر برنامه های گروه نرم افزاری آرتا آی تی هستم ، برنامه نویسان و کارکنان گروه ما آماده ارائه بهترین خدمات به شما هستند.

سلام میشه ادرس سایتتونو بدین
سلام
بهتره بگردید و برنامه های مشابه ایده تون رو توی جایی مثل کافه بازار پیدا کنید. بعد اگر از برنامه یا برنامه هایی راضی بودید برید توی قسمت درباره ی ما و مشخصات سازنده رو پیدا کرده و مذاکره کنید!
ضمنا بدون دیدن برنامه های قبلی اون شرکت و اطمینان از اینکه اون برنامه ها ساخت خودشنه، اعتماد نکنید و پول ندید. مگر اینکه بگید براتون برنامه رو انجام بدن و درصورت رضایت مبلغ رو پرداخت کنید (احتمالا ۳۰ درصد مجبور میشید بیعانه بدید)
لینک مرجع