سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: فیلم آموزش پرورش خلاقیت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
شکوفایی خلاقیت
رنامه جالب و دیدنی ذهن برتر، در مورد کشف خلاقیت و استعدادها و راه‌کارهای مؤثر برای فکری برتر ، شجاعت پذیرش اشتباه و برگشتن سریع به مسیر اصلی و ... . فرمت wmv - مدت زمان 06:55 .
دانلود
رابطه تمرکز با خلاقیت و هنر
برنامه جالب و دیدنی ذهن برتر، در مورد خلاقیت و استعدادها و تجربیات افراد موفق و نکاتی در مورد تمرکز ... . فرمت wmv - مدت زمان 05:08 .
دانلود
من یه سری فایل پاور پوینت رو سیستمم دارم می خواستم ببینم چه طوری می تونم اونا رو واسه دانلود بزارمHuh
دوست عزیز شما می تونید فایل هاتون رو داخل پوشه zip قرار بدید و از قسمت پیوست ها اونو پیوست مطلبتون کنید.
(06-15-2011 02:50 AM)arash67 نوشته شده توسط: [ -> ]من یه سری فایل پاور پوینت رو سیستمم دارم می خواستم ببینم چه طوری می تونم اونا رو واسه دانلود بزارمHuh

چون محدودیت حجم وجود دارد می توانید آنها را در جایی آپلود و لینک آنرا قرار دهید و یا برای من ارسال کنید تا به نامتان بر روی سایت قرار دهم.
نکات و توصیه هایی مفید جهت رسیدن به موفقیت - جهت استفاده به نرم افزار پاورپوینت از مجموعه microsoft office نیاز است.
حجم 19 مگا بایت
http://ultrashare.net/hosting/fl/16da926c0f/New_Folder
لینک مرجع