سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: با 30 میلیون چکاری انجام بدم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام خدمت همه دوستان.
من حدود 30 تومن دارم و ميخوام یه کاری شروع کنم تو شهرم (کرمانشاه). البته الان سر کار هستم در عسلويه (متاسفانه!) هدف از کار اينه که بتونم قسط هامو پرداخت کنم و هزینه زندگی رو تامین کنم و مهمتر اینکه از عسلويه فرار کنم.چند سال پیش تو بازار کار میکردم البته کالای پزشکی. الان نميدونم چه کاری شروع کنم لطفا راهنمایی کنید.
ببخشید طولانی شد
دوستان کسی نظری نداره؟؟؟
سلام با30میلیون بزارتوی بانک سودآن رابگیرواستفاده کن
من خودم هم چنین مشکلی دارم ولی نمیدونم بغیرازسودبا نکی چه کارهای دیگه ای میشه انجام دادکه بشودتولیدثروت کردلطفا دوستان راهنمایی بفرمایندمشتاق شنیدن ودیدن مطالب هستم
(06-04-2017 03:51 PM)جوا محرم پور نوشته شده توسط: [ -> ]سلام با30میلیون بزارتوی بانک سودآن رابگیرواستفاده کن

راستش میخام یکاری شروع کنم که اول از همه از این عسلویه و کار فوق العاده سخت راحت بشم.بعدش سی میلیون سود انچنانی نداره که بشه مخارج زندگی و قسط و .... رو بده
دوستان نظری نبودددددددددد؟؟؟
(06-04-2017 06:57 PM)amircamaro نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان نظری نبودددددددددد؟؟؟

اگه دو هزار متر زمین داری با آب متونی طرح پرورش نهال رو انجام بدی با سود تضمینی هشتاد درصد
با سلام

راه اندازی مغازه ارزانفروشی لباس زنانه رو توصیه میکنم . کار راحتی هست با سرمایه اولیه کم و سود خوبی هم داره .

کار تخصصی نیست و به راحتی میتونی یه فروشنده ساده هم استخدام کنی و بزاری تو مغازه و خودت هم به کار تخصصی مثل عسلویه و ... بپردازی .

اگر راهنمایی خواستی در خدمت هستم .
(06-05-2017 04:33 PM)pari2009 نوشته شده توسط: [ -> ]
(06-04-2017 06:57 PM)amircamaro نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان نظری نبودددددددددد؟؟؟

اگه دو هزار متر زمین داری با آب متونی طرح پرورش نهال رو انجام بدی با سود تضمینی هشتاد درصد

متاسفانه زمین ندارم و مطمئنم کار پر سودی هست
(06-06-2017 02:18 PM)rad86 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام

راه اندازی مغازه ارزانفروشی لباس زنانه رو توصیه میکنم . کار راحتی هست با سرمایه اولیه کم و سود خوبی هم داره .

کار تخصصی نیست و به راحتی میتونی یه فروشنده ساده هم استخدام کنی و بزاری تو مغازه و خودت هم به کار تخصصی مثل عسلویه و ... بپردازی .

اگر راهنمایی خواستی در خدمت هستم .

ممنون از نظرت. این کار خیلی وقته تو فکرمه چون ميدونم سود عالی داره.یکی از آشنايان همین کارو داره البته تو جای خیلی عالی و بالا شهر با درآمد روزانه حدود سه میلیون.
از لحاظ تامین جنس هم مشکلی نیست میشه از جوانرود یا آستارا یا نهایتاً از همین عسلويه بار بیارم. ولی میترسم بارمو بگیرن چون جدیدا خیلی گیر میدن
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع