سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شعبده بازم ، ولی راه درآمد نداره!!!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
محمد علی مددی هستم ۲۳ ساله تهران،۸ ساله شعبده حرفه ای کار میکنم ولی متاسفانه درآمد نداره،کل پول پس اندازم ۵ میلیون تومن،کمک میکنید چیکار کنم،دعاتون میکنم از این وضعیت بی پولی خسته شدم
سلام و احترام

دوست عزیزم علی جان ... خوشحالم که میبینم حرفه ای که شما اینجا معرفی کردید ... با بقیه یکم متفاوته و شاید بهتر اینطور بگم کمیاب هست ... البته خود کارتون رو عرض نمیکنم .. بیشتر جسارتی که برای درآمد داشتن از این حرفه به میون آومده قابل ستایشه ...
درکل عرض کنم به نظر بنده حرفه شما خیلی خوبه و جزو حرفه هایی هست که بسیار عالی میشه ازش درآمد داشت .. به نظرم این حرفه جنبه رسانه ای داره .. اگر بتونی از طریق رسانه ها یکم شهرت !! جمع کنی .. خیلی راحت تر از اونی که فکرشو میکنی میتونی به درآمد برسی .. و چه رسانه ای بهتر از رسانه های مدرن امروزی .. از جمله تلگرام و اینستاگرام .. مخصوصا اینستاگرام !! و با کمی تبلیغات پیجت رو شلوغ کنی و شهرت و قرار داد با شرکت ها مجالس و ....
فوق العاده عالی میشه

موفق و پیروز باشی
سلام
میتونید یه غرفه بگیرید تو زیرپله یه مجتمع تجاری و اونجا کارهاتون رو بفروشید
مثل انگشت نامرئی و کارت بازی و اینا
هر ترفند رو به یه بهایی میفروشید به طرف، ازش میپرسید چقدر حاضری بدی که اینو یاد بگیری و...
من یکی و میشناختم که تو پاساژ زیست خاور مشهد با اینکار کلی پول درآورد
موفق میشید ان شاءالله
لینک مرجع