سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شروع ساخت نرم افزار چند رسانه ای آموزش شغل چاپ و تبلیغات
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده میخواهم شروع به ساخت نرم افزار آموزشی ،آموزش شغل تبلیغات بکنم.
به نظرتون آیا کسانی هستند که حاضر شوند به این محصول مبلغ 10000 تومان بدهند.

این نرم افزار به طور کامل این شغل را آموزش میدهد.و کمک می کند فرد در عرض تنها یکماه و با روزانه 2 ساعت وقت گذاشتن این شغل را آموزش ببیند.
در ضمن این نرم افزار به درد تمامی شرکتهایی که میخواهند برای محصول خود تبلیغ کنند می خورد وبه آنها کمک می کند که چگونه هدفمند تبلیغات کنند.

حالا منتظر نظرات شما عزیزان هستم.
صد درصد
10 هزارتومان که برای این آموزش فوق العاده عالیست.
اقاي گل محمدي از اون سوال هايي پرسيدي كه انيشتن هم نميتونه جواب بده .....

دوست عزيز.... اول نرم افزارت رو بساز..... بعد يك حالت نمايشي قرار بدي براي تست ورفع عيب هاي احتمالي....بعد نظر خواهي كن.......نرم افزارت خوب باشه 10هزار كه پولي نيست.... ميليوني پول ميدن.... بد باشه 1000 ت هم نمي خرند.....اول تمام تلاشتو بزار تايك نرم افزار كامل وجامع وزيبا دربياد.... بعد درخدمتيم باز
چشم آقا گلدمن گل حتما.اینکارو میکنم.
ممنون از نظر خوبتون.
سلام دوست عزیز
تبلیغات میشه گفت یک چیز استراتژیک هست که لازمه هر کاری هست
اگه چیز جامعی باشه و تبلیغات خوبی روش انجام بشه مطمئنا چیز پرفروشی میشه
اگه مجوزاز وزارت فرهنگ و تبلیغات هم بتونی بگیری خیلی خوب میشه
تبلیغات در روزنامه ها فراموش نشه
مطمئن باشید تبلیغ همچین محصولی ارزششو داره
موفق باشید
Heart
با درود
قطعا جواب خواهد داد انسان برای بدست آوردن هر چیز باید هزینه کند و در مورد این نرم افزار آموزشی هم در صورت رسیدن به مرحله کاربردی , 10000 تومان هزینه ناچیز یا حتی صفر میباشد.
ممنون از نظراتتون.
حالا به لطف خدا استارتشو زدم و الان در حال جمع کردن مطالب هستم و پس از جمع اوری و طبقه بندی اونارو به شکل یه نرم افزار (که قراره ناصر کد نویسی کنه) دربیارم.
خیلی طرح زیبایی خواهد شد..اگر ببینم جواب میده میخوام شروع کنم به آموزش مشاغل دیگه و کم کم پکیج های آموزشی مشاغل رو به کمک شما عزیزان که هر کدوم تو یه شغلی حرفه ای هستید تولید کنم.

در ضمن اگر این پروژه به لطف خدا به پایان برسه.میخوام برم بسمت آموزش حسابداری به مدیران تا ان شالله همه ی مدیران کشورمون بتونن حساب کتابهای کار خودشون رو داشته باشن.مخصوصا مدیران میلیاردر انجمن خودمون
خيلي عاليه اگر مطالبت قوي و كاربردي باشه و كپي پيست از اينترنت نباشه حتما فروش خوبي خواهد داشت.
منتظر خبرهاي بعديت هستيم داداش مهدي
عاليه منتهي اگه به عمل برسه...
مهم حرکت است. موفقتر باشید.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع