سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی کارگاه کیک پزی یا همون قنادی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و وقت بخیر خدمت همه‌ی دوستان.
یه مدتی میشه که با تعدادی از دوستان، تصمیم گرفتیم یک کارگاه قنادی که صرفا تو اون کیک پخته میشه(انواع کیک های تولد، فیگور، فوندانتی و ...) تو اصفهان راه اندازی کنیم. تقریبا هدفمون اینه که بتونیم حداقل روزی 30 تا کیک آماده کنیم. اما مسئله اینه که تجربه مون تو این زمینه کمه و البته هنوز تحقیقات میدانی تو این زمینه رو شروع نکردیم.
در مورد سرمایه هم باید بگم بسته به نتایجی که به دست بیاریم، سعی میکنیم تامینش کنیم.لطفا در مورد 0 تا 100 این موضوع اگه امکانش هست من رو راهنمایی کنید.
باسپاس
سلام دوست عزیز وقت بخیر
لازم شد ب عنوان کسی که یکی دوسالی تو این کار بودم بهت راهنمایی بدم
اول اینکه آیا خود شما بلدیقنادی کنی و مهارتت در چه حدیه؟
دوم آیا مغازه و کارگاه از خودت داری؟
آیا کلا سر رشته ای ازین کار داری؟
آیا میتونی قید روزهای تعطیل رو بزنی؟چون کار شیرینی فروشی و قنادی طوریه که جز عاشورا و تاسوعا باید کل روزای سال رو تو مغارزه باشی و قید تفریح و اوقات فراغت رو برنی
اینم بگم با شروع فصل گرما مشتری حدود 1 چهارم ابی 1 پنجم میشه همه اینارو در نظر بگیر
ایا میتونی از صب ساعت 7 یا 8 تا ساعت 10 11 شب تو مغازه بمونی
اگر جواب همه اینا مثبته
شک نکن بزنی نونت تو روغنه شیرینی حدود 70 درصد الی 60 درصد سوده اونم با بمارائه بهترین کیفیت
و اگرنه حدود 40 الی 30 درصد در نظر بگیر اگر بخوای اوستا کار بیاری یا جایی رو اجاره کنی و...
البته باید تو مغازت لوازم قنادی و تولد و جشن و اینهم بفروشی که خوب میشه
(05-06-2017 03:21 PM)imanrj نوشته شده توسط: [ -> ]سلام و وقت بخیر خدمت همه‌ی دوستان.
یه مدتی میشه که با تعدادی از دوستان، تصمیم گرفتیم یک کارگاه قنادی که صرفا تو اون کیک پخته میشه(انواع کیک های تولد، فیگور، فوندانتی و ...) تو اصفهان راه اندازی کنیم. تقریبا هدفمون اینه که بتونیم حداقل روزی 30 تا کیک آماده کنیم. اما مسئله اینه که تجربه مون تو این زمینه کمه و البته هنوز تحقیقات میدانی تو این زمینه رو شروع نکردیم.
در مورد سرمایه هم باید بگم بسته به نتایجی که به دست بیاریم، سعی میکنیم تامینش کنیم.لطفا در مورد 0 تا 100 این موضوع اگه امکانش هست من رو راهنمایی کنید.
باسپاس
سلام
در مورد کیک یک قناد خوب و حرفه ای استخدام کنید
کارتان بهتر جواب میده مگر اینکه در درست کردن کیک وارد باشید .
واگر اطلاعاتی بیشتری برای سرمایه گذاری می خواهید .
..12_002
(05-06-2017 03:21 PM)imanrj نوشته شده توسط: [ -> ]سلام و وقت بخیر خدمت همه‌ی دوستان.
باسپاس

اگر به فکر فروش اینترنتی باشید قطعا جواب میده
لینک مرجع