سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: فروش مانتو یا لی فروشی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام یکی از دوستان پارسال زد تو کار مانتو فروشی سود خوبی کسب کرد وامسال همون مغازه رو 20 میلیون رهن کرد البته برادرم هم تازه مغازه گرفته و شروع کرده به منم پیشنهاد داده ببینم نظر دوستان چیه؟
سلام دوست عزیز
لباس فروشی اگه جای مناسبی پیدا کنی سود خوبی داره
مخصوصا پوشاکی که مربوط به خانم ها میشه اونا بیشتر اهل خرید پول دادن هستنBig Grin
به نظر من مانطوخوب میتونه باشه اگه سرمایه و فضا داشته باشی در کنارش لی هم میتونی بیاری
اما سعی کن با توجه به موقعیت مغازت جنس بیاری و حداکثر هر 30-40 روز حتی اگه تونستی در فاصله زمانی کمتر اجناس تازه بیاری و چیزایی باشه که جاهای دیگه نداشته باشه
(01-11-2012 09:46 PM)fa_herman نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز
لباس فروشی اگه جای مناسبی پیدا کنی سود خوبی داره
مخصوصا پوشاکی که مربوط به خانم ها میشه اونا بیشتر اهل خرید پول دادن هستنBig Grin
به نظر من مانطوخوب میتونه باشه اگه سرمایه و فضا داشته باشی در کنارش لی هم میتونی بیاری
اما سعی کن با توجه به موقعیت مغازت جنس بیاری و حداکثر هر 30-40 روز حتی اگه تونستی در فاصله زمانی کمتر اجناس تازه بیاری و چیزایی باشه که جاهای دیگه نداشته باشه

من دوتا از برادرم کارگاه مانتو دوزی دارن و میتونن جنس ارزونتر از بازار بهم بدن فقط مشکل اینه اونها تو یه شهر دیگن
به نظر شما تو پاساژ ها دنبال مغازه باشم بهتره یا کنار خیابون بهتره
ممنون میشم نظرات شما رو بدونم
این که خودش یه امتیاز محسوب میشه

در مورد جا بستگی به موارد زیر داره:
سرمایه برای مغازه در چه حد باشه (بتونی در جاهای گرون مغازه بگیری یا یه مغازه بزرگ یه جای معمولی)

سعی کن جایی بگیری که بیشترین بازار کارو داشته باشه یعنی رفت و آمد زیاد باشه/رغیب کم باشه/توان خرید افراد بالاباشه/نسبت به چیزی که میاری طرفدار اونجا زیاد داشته باشه مثلا برای مانتو فروشی جایی باشه که خانوما زیاد رفت و اومد داشته باشن

یه چیزی که من تجربه داشتم اینه که معمولا در جاهای معمولی سود کمتر میشه روی اجناس کشید اما فروش بیشتر هست و در جاهای دیگه سود زیاد میشه کشید اما خرید کمتر هست/ باید حساب کنی و بری ببینی کدومش بیشتر برات می‌ارزه

موفق باشید
(01-11-2012 10:53 PM)fa_herman نوشته شده توسط: [ -> ]این که خودش یه امتیاز محسوب میشه

در مورد جا بستگی به موارد زیر داره:
سرمایه برای مغازه در چه حد باشه (بتونی در جاهای گرون مغازه بگیری یا یه مغازه بزرگ یه جای معمولی)

سعی کن جایی بگیری که بیشترین بازار کارو داشته باشه یعنی رفت و آمد زیاد باشه/رغیب کم باشه/توان خرید افراد بالاباشه/نسبت به چیزی که میاری طرفدار اونجا زیاد داشته باشه مثلا برای مانتو فروشی جایی باشه که خانوما زیاد رفت و اومد داشته باشن

یه چیزی که من تجربه داشتم اینه که معمولا در جاهای معمولی سود کمتر میشه روی اجناس کشید اما فروش بیشتر هست و در جاهای دیگه سود زیاد میشه کشید اما خرید کمتر هست/ باید حساب کنی و بری ببینی کدومش بیشتر برات می‌ارزه

موفق باشید
به نظر من فروش بیشتر با سود کم بهتره
توکل بر خدا
شروع کن انشالله موفت میشی
مانتو فروشی بسیار خوب است به شرطی که از خود تولیدی خریداری شود. اگر از بنکداری خرید کنید تنوع مانتو زیاد است ولی با 7 درصد بالا باید بخرید.
لینک مرجع