سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نیاز به مشورت و راهنمایی بسته بندی حبوبات و خشکبار در منزل
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام،
من توی اینترنت یه سایتی پیدا کردم که کار بسته بندی حبوبات و تبلیغات در منزل رو تبلیغ می کنه، به این صورت که حبوبات و خشکبار رو هر جای کشور باشیم میفرسته در خونمون و یک عدد ترازوی دیجیتال و یک عدد دستگاه پرس پلاستیک و جعبه و پلاستیک رو هم میده و به ما به ازای هر بسته بندی که انجام بدیم، فلان تومن حق الزحمه میده.
حالا یک سوال دارم اینکه آیا از لحاظ قانونی این کار اونا و کاری که من می خوام براشون انجام بدم (یعنی کار در منزل برای اون سایت) اشکالی داره؟
البته توی بخش تماس با ما در سایت، شماره تماس و تلگرام و آدرس نوشته شده، ولی نام شرکت نوشته نشده و سایت هم نماد اعتماد نداره.
(04-13-2017 09:54 AM)reza.sepehri نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام،
من توی اینترنت یه سایتی پیدا کردم که کار بسته بندی حبوبات و تبلیغات در منزل رو تبلیغ می کنه، به این صورت که حبوبات و خشکبار رو هر جای کشور باشیم میفرسته در خونمون و یک عدد ترازوی دیجیتال و یک عدد دستگاه پرس پلاستیک و جعبه و پلاستیک رو هم میده و به ما به ازای هر بسته بندی که انجام بدیم، فلان تومن حق الزحمه میده.
حالا یک سوال دارم اینکه آیا از لحاظ قانونی این کار اونا و کاری که من می خوام براشون انجام بدم (یعنی کار در منزل برای اون سایت) اشکالی داره؟
البته توی بخش تماس با ما در سایت، شماره تماس و تلگرام و آدرس نوشته شده، ولی نام شرکت نوشته نشده و سایت هم نماد اعتماد نداره.

سلام
یه مقدار قضیه مشکوک هست. اما در کل از نظر قانونی مشکلی پیش نمیاد.
من اینجا یه سری لینک براتون میذارم ببینید قیمت این دستگاه هایی که بهتون پیشنهاد دادن چقدر زیاد هست! و کلا منطقی نیست که بخوان مجانی بهتون بدن!!
فیلم استرچ

استرچ غذایی

دستگاه بسته بندی بیسکویت

دستگاه بسته بندی مواد غذایی آماده و نیمه آماده

دستگاه بسته بندی تخم مرغ

مشما بسته بندی

سلفون بسته بندی
لینک مرجع