سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: درخواست راهنمایی در مورد پخش محصولات لبنی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان.

چند سال پیش یکی از دوستانم، شرکت تولید و پخش ساندویچ‌سرد داشت. منتهی با کارخونه‌ی ساندویچ‌سرد صدف (در مشهد) قراردادی امضاء کرده بود تا اون کارخونه، در روز تعداد مشخصی (مثلا ۵۰۰ عدد) ساندویچ رو با لیبل و برند شرکت دوستم آماده کنه و بهش تحویل بده.
در واقع، ساندویچی که دوستم به اسم خودش توزیع می‌کرد، تماماً توسط کارخونه‌ی صدف تولید و بسته‌بندی می‌شد و فقط اسم ساندویچ‌ها به نام شرکت دوستم تغییر داده شده بود.

سؤالی که از شما عزیزان دارم این هست که بنده برای یک محصول لبنی، قصد انجام همچین کاری دارم. یعنی می‌خوام بدون اینکه خودم در تولید اون محصول دخالتی داشته باشم، با کارخونه‌ای طرف قرارداد بشم تا بتونم روزانه تعداد مشخصی از اون محصول رو با برند خودم تحویل بگیرم.

از اونجایی‌که اطلاعاتم در این زمینه کافی نیست، ممنون می‌شم اگر کسی بتونه راهنماییم کنه که برای انجام این‌کار به چه چیزهایی نیاز هست.
مثلاً با توجه به اینکه محصول مورد نظرم از طرف اون کارخونه، تولید و بسته‌بندی خواهد شد، آیا من هم باید مجوز بهداشتی داشته باشم یا احتیاجی نیست؟

با تشکر.
لینک مرجع