سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی شغل
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام ، من اهل یکی از شهرهای کردستان هستم ، حدود ۲۰ میلیون پول دارم میخوام یک کار جدید راه اندازیکنم ، اگه باشه در کار مونتاژ ا هر کار دیگری ، کسی میتونه راهنماییم کنه
من یک روز رفتم شاگردی مغازه پوشاک و ی مشکل که فروشنده باهاش درگیر بود دکمه های کنده ..پارگی لباس ها ..دررفتگی دوخت ..بنظرتون میشه این مشکلات رو تو خونه براشون حل کنم و لباس بدون نقص [/align]تحویل بدم بهشون و ی دستمزدی بگیرم ازشون ..بنظر شما فعلا واسه رفع بیکاری خوبه؟؟
(03-09-2017 08:37 AM)azamghayeni نوشته شده توسط: [ -> ]من یک روز رفتم شاگردی مغازه پوشاک و ی مشکل که فروشنده باهاش درگیر بود دکمه های کنده ..پارگی لباس ها ..دررفتگی دوخت ..بنظرتون میشه این مشکلات رو تو خونه براشون حل کنم و لباس بدون نقص [/align]تحویل بدم بهشون و ی دستمزدی بگیرم ازشون ..بنظر شما فعلا واسه رفع بیکاری خوبه؟؟

معمولا در پاساژهای بزرگ خیاط هم هست
پیشنهاد من به شما اینکه کمی وقت بذارید و الگو زدن صحیح رو یاد بگیرید. من ساکن زنجانم و لباس ترک راحت پیدا میشه... بازار خیلی خوبی دارن چون مشتری میگه به تن آدم میشینه و آدم توش راحته

همه اینها به دلیل الگو زدن صحیح هستش. ایرانی ها لباس های ترک رو الگو برداری میکنن اما مثل اونها نمیشه... همون پارچه و همون نخ و چرخ های خیلی بهتری رو به خیاط ایرانی بدی با نمونه لباس ترک باز نمیتونه مثل اون بدوزه انگار فوت کوزه گری الگو رو ایرانی ها بلد نیستن
شما یادبگیر و پول پارو کن
(03-01-2017 11:04 PM)یوسف 1368 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ، من اهل یکی از شهرهای کردستان هستم ، حدود ۲۰ میلیون پول دارم میخوام یک کار جدید راه اندازیکنم ، اگه باشه در کار مونتاژ ا هر کار دیگری ، کسی میتونه راهنماییم کنه

سلام
می تونی کار پرورش قارچ یا نان فانتزی
و یا لبنیات فروشی انجام بدهی
دانلود رایگان
..
درود دوست عزیز صرف داشتن پول ملاک راه اندازی یک کسب و کار نیست به فرض مثال با داشتن ۲۰ تومن شاید بشه یه ماشین خرید و تخلیه فاضلاب انجام داد و درآمد خیلی خوبی ماهی ۳۰ میلیون داره بدون دردسر؛آیا شما علاقه به چنین کسب و کاری دارید؟ شما در ابتدا باید علایق و مهارت های خودتون رو بررسی کنید و سپس نیازسنجی کنید ببینید مکانی که هستید اون کسب و کار جواب میده یا نه . رضایت شغلی مهترین چیز در کسب و کارتون هست
راه اندازی کارواش اتوماتیک خیلییی پر سود و ارزشمنده پیشنهاد می کنم کمی تحقیق کنید من یکی از اطرافیانم این ایده رو در اخیرا بکار گرفته در ماه اول تونست نصف پول دستگاه رو در بیارههههه خیلی هم راضیه Blush
لینک مرجع