سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ایده برای افزایش فروش سوپر مارکت(تخفیف و یا...)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ضمن عرض سلام خدمت همه ی دوستان عزیز من یک مغازه سوپرمارکت دارم که خودم مالکش هستم یعنی مستاجر نیستم.متراژ مغازه هم ۸۰ متره و توی یه محله ی شلوغ و نسبتا کلاس بالای اصفهان ولی فروشم خیلی از چیزی که باید باشه کمتره به دو دلیل.یک اینکه یه سوپرمارکت دیگه دو سه تا مغازه اونطرفترم هست که مغازش ۳۰،۴۰متره و سه سال زودتر از من شروع کرده و جنس هاشم کاملتر و شیکتره و اکثر مشتری ها رو خیلی زود جذب میکنه و فروش بالایی داره و دلیل دوم اینکه چندتا فروشگاه زنجیره ای بزرگ مثل کوروش و سیتی سنتر و بازار کوثر نزدیک محله ی ما هست که مردم اکثر خریدشون رو از اونجاها انجام میدن حالا میخواستم اگه شما ایده ای برای کمک به من دارین بهم بگین که یه رونقی به کسب و کار بدم چون متاهلم و یه تو راهی هم دارم اگه اوضاع اینجوری پیش بره میخوام مغازه رو جمع کنم برم تو یه کار دیگه.خودم نظرم روی تخفیف دادن رو اجناس بود که با توجه به تفاوت قیمت خرید من با فروشگاه های بزرگ نمیتونم خیلی تخفیف بزنم رو اجناسم دوستان عزیز کمک کنید لطفا.
کسی نظری نداشت؟
پیک رایگان بزار یا حداقل پیک ارزان
سلام
با وجود این مواردی که فرمودید چرا اصرار به سوپرمارکت دارید؟ چون بنظر میرسه اشباع شده توی اون مطفه!

ولی اگر بخوام نظرم شخصیمو بگم. مواردی که منو مشتری یک سوپرمارکت میکنه:

۱-برخورد خوب و احترام به مشتری (خصوصا وقتی مشتری از برداشتن جنسی پشیمون میشه. یا میخواد چیزی رو با چیزی عوض کنه! یا میبینه لبنیات تاریخش ۱ روز مانده و میخواد پس بده)
۲- کیفیت بالای اجناس
۳- قیمت مناسب

فکر میکنم اگر این سه مورد رعایت بشه شاید سود کمی کنید اما مشتری و تعداد زیاد میشه و جبران میکنه
زدن سوپرمارکت
با خودم داشتم فکر میکردم گفتم سوپرمارکت بزنم چون نیازه مردمه اما ازطرفی فکر می کنم می بینم اگر چهارمیلیون درماه فروش داشته باشم با بیست درصد سود یعنی هشتصد تومن درآمد حالا اجاره هم ازش کم بشه میشه ده درصد اصلا اینطور حساب کتاب درسته .................................اصلا سوپربزنم یانه ؟ کار بهتر دیگه هست/ برای سوپر مارکت زدن باید چکارکنم در ضمن محل انتخاب شده خارج ار مرکز شهرهست اما محل عبورمسافر هست .....................................................................................................چکارکنم به نظر شما ؟
با سلام
با توجه به فروشتون من میگم بهترین ساخت یه اپلیکیشن فروش مواد غذایی هست که بتونید از طریق اون مشتریاتون از خونه سفارششونو انجام بدن با اینکار به تدریج هم فروشتون بیشتر میشه و هم تعداد مشتریان بیشتری پیدا میکنید میتونید از این شرکت کمک بگیرید
setayeshco.ir
لینک مرجع