سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بهترین ایده برای شروع کسب و کار و یا تولید با کمترین سرمایه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود بر دوستان عزیزم
بنده 10 میلیون سرمایه دارم میخواستم بدونم شما عزیزان چه شغلی رو پیشنهاد میکنین که به یه درامد توپ برسم؟خودم خیلی دوست دارم برم تو کار تولید اما شما هرچی مدنظرتونه بگین
مکانی که برای شروع کار دارم پارکینگ خونمونه به متراژ دو در سه متر
بازم از راهنماییتون ممنونم5_00410_004
(02-20-2017 03:55 PM)shokrgozar نوشته شده توسط: [ -> ]درود بر دوستان عزیزم
بنده 10 میلیون سرمایه دارم میخواستم بدونم شما عزیزان چه شغلی رو پیشنهاد میکنین که به یه درامد توپ برسم؟خودم خیلی دوست دارم برم تو کار تولید اما شما هرچی مدنظرتونه بگین
مکانی که برای شروع کار دارم پارکینگ خونمونه به متراژ دو در سه متر
بازم از راهنماییتون ممنونم5_00410_004
سلام
به نظر من اگر کار تولیدی مد نظرتان باشد
باید سرمایه حد اقل 30میلیون داشته باشید.
ولی با 10میلیون می شود خرید و فروش سکه و طلا و یا دولار انجام بدهی
و خوبی این کار به این است که شما با سرمایه کم وارد این کار شده اید و وقتی لم بازار را بلد شدی می توانی
در سطح وسیع تری این کار را انجام بدهی باید اولین قدم را برداری تا به نتیجه برسی
..
دانلود رایگان
میتونید مقاله منتشر شده "پیشنهاد کار برای فارغ التحصیلان با ده میلیون تومن" رو مطالعه کنید......
سلام هم دوستان عزیز
اگر کسانی هستند می خوان تیمی یه حرکت کنیم با من در ارتباط باشند تماس و تلگرام 09119255074 - id telegram: uhannamoradi
ایده ام اینه یه سایت ثبت اطلاعات شغلی بزنیم

یک سایت زیبا با سئو قوی که رسته کار خودمه و هزینه ای نداره
یک صفحه اختصاصی به هر کسی که می خواهد شغلش رو ثبت کنه داده می شه در قبال مبلغ 3000 تومان که البته در آینده افزایش پیدا می کنه
یک صفحه کامل + درج آدرس سایت و کانالش و یک عکس و .................

درآمد خوبی داره می شه هم خودمون آگهی بگیریم و هم بازاریاب داشته باشیم - البته 7 تا 10 ایده دیگه هم تو این سایت اجرا می شه که توان سود مالی رو افزایش میده
بنظرم کسی نمیاد اینکارو بکنه چون هیچ رغبتی برای تثبیت شغلیش در ازای دادن مبلغی نداره
(11-09-2017 01:25 AM)uhanna نوشته شده توسط: [ -> ]سلام هم دوستان عزیز
اگر کسانی هستند می خوان تیمی یه حرکت کنیم با من در ارتباط باشند تماس و تلگرام 09119255074 - id telegram: uhannamoradi
ایده ام اینه یه سایت ثبت اطلاعات شغلی بزنیم

یک سایت زیبا با سئو قوی که رسته کار خودمه و هزینه ای نداره
یک صفحه اختصاصی به هر کسی که می خواهد شغلش رو ثبت کنه داده می شه در قبال مبلغ 3000 تومان که البته در آینده افزایش پیدا می کنه
یک صفحه کامل + درج آدرس سایت و کانالش و یک عکس و .................

درآمد خوبی داره می شه هم خودمون آگهی بگیریم و هم بازاریاب داشته باشیم - البته 7 تا 10 ایده دیگه هم تو این سایت اجرا می شه که توان سود مالی رو افزایش میده

سلام دوست عزیز
منم می تونم همکاری کنم. بیزحمت یکم بیشتر راهنمایی کنید. اگر خصوصی پیام بدید ممنون میشم.
لینک مرجع