سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تو رو خدا کمک کنید واسه شروع کردن کاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان وقتتون بخیر
میخواستم کمکم کنین واسه شروع کردن کاری
مهندسی نرم افزار خوندم
اپل استور داشتم در آمد خوبی هم داشتم اما تنها اشتباه تو زندگیم این بود که
یه از خدا بی خبر به بهانه پیش فروش گوشی ازم همه سرمایه زندگیم رو گرفت
دار وندارم رفت فقط 10 میلیونم باقی مونده
میخوام از نو شروع کنم فقط نمیدونم با این 10 میلیون چه کاری رو راه بندازم اونم تهران ! البته درخواست وام خود اشتغال زایی رو هم دادم اما معلوم نیست کی دستم برسه
ممنونم میشم راهنماییم کنین و دستم رو بگیرین
سلام
داداش به نظر من با ده میلیون کارخاصی نمیشه کرد!!! باید فکر کاری باشی که سرمایه نخواد، البته به روحیات و انتظاراتت هم بستگی داره، مثلا من خودم نصاب سقف کاذبم، ماهی دو سه میلیون هم درامده، سرمایه کارم هم چند تا دریل و ... هستش که جمعا سه میلیون هم نمیشن!!!!!

درکل دنبال کاری بگرد که تخصص بخواد، پول نخواد، مثلا کارهای ساختمانی البته اگه حاضر به انجام اینجور کارها باشی!!!
دلالی هم شغل خوبیه، اعتبار میخاد، پول نمیخاد، ویزیتوری هم شغل خوبیه که دردسرهای خاص خودشو داره

البته خودم از کارم راضی نیستم و میخام برم تو کار کشاورزی
(02-20-2017 04:21 AM)Alirezasabzevari نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان وقتتون بخیر
میخواستم کمکم کنین واسه شروع کردن کاری
مهندسی نرم افزار خوندم
اپل استور داشتم در آمد خوبی هم داشتم اما تنها اشتباه تو زندگیم این بود که
یه از خدا بی خبر به بهانه پیش فروش گوشی ازم همه سرمایه زندگیم رو گرفت
دار وندارم رفت فقط 10 میلیونم باقی مونده
میخوام از نو شروع کنم فقط نمیدونم با این 10 میلیون چه کاری رو راه بندازم اونم تهران ! البته درخواست وام خود اشتغال زایی رو هم دادم اما معلوم نیست کی دستم برسه
ممنونم میشم راهنماییم کنین و دستم رو بگیرین
سلام
به نظر من خودت را نباز فکرت را جمع کن زندگی بالا و پاین زیاد دارد و قوی باش.
بهترین پیشنهادی که دارم برات با توجه به اینکه مهندس نرم افزار هستی
می توانی یک کسب و کار اینترنتی راه بیندازی در زمینه نرم افزار و یا زمینه های دیگر.
..10_004
درود بر شما دوست عزیز.
ابتدا فکرت متمرکز کن روی چیزهایی که الان تو تهران بازارش خوبه. طراحی اپلیکیشن، فروشگاههای اینترنتی، طراحی سایت و کلا کارای نرم افزاری در حال حاضر بازار خوبی دارن. درست هدف گذاری کن تا انشاا.. زود به نتیجه برسی.
لینک مرجع