سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ایده ای برای کسب درآمد هماهنگ از اینترنت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
سلام
من اوایل راه اندازی سایت عضو شدم
اون موقع سایت خیلی راه نیوفتاده بود
اما وقتی دیروز اومدم و دیدم ...
واقعا ایول داره
از دیروز صبح تا حالا ساعت 12 شب دارم مطالبو میخونم اما مگه تموم میشه
خدا بیشترش کنهBig Grin
ایده های جالبی زده بودید و تجربیات خوبی قرار داده بودید و از همکاریتون خیلی خوشم اومد
واقعا حسرت میخورم که این مدت اینجا نبودم
مطالبو که میخوندم یه ایده به فکرم رسید
نمیدونم نظر شما چیه
اما گفتم بیان کنم شاید بشه همه با هم ازش استفاده کنیم:
فکر میکنم گستردگی بچه های سایت زیاد باشه یعنی از هر قسمت کشور اینجا فعال باشن
معمولا در هرجایی از کشور یک یاچند محصول هست که یا در دیگر مناطق کشور کم پیدا میشه و یا اینکه قیمت بالایی داشته باشه
برای مثال از خودم شروع میکنم من در بوشهر هستم و با توجه به نزدیکبودن به دبی موبایل و اجناس تزیینی چینی و .. ارزون تراز جاهای دیگه باشه
یا تبریز اجناس چرم خوبی گیر میاد
اما اصل کار:
ما یه سایت فروشگاه اینترنتی تاسیس میکنیم و هر کس هر چیزی که میتونه یا در دسترسش باشه در سایت قرار میده و شروع میکنیم به بازاریابی
حتی میتونیم فروش عمده داشته باشیم باز هم یه نمونه میزنم
من یه مغازه لباس فروشی داشتم و برای تهیه لباس مجبور میشدم به هرجایی برم کیش تهران و ... و هزینه سفر زیاد میشد اما اینطوری هزینه ها برای تامین کالای فروشنده کمتر میشه
ما حتی میتونیم این سایت را به صورت سیستم همکاری در فروش ایجاد کنیم و در ضمن اینکه به فروش هم دیگر کمک میکنیم از فروش همدیگر هم سود کنیم
اینطوری میتونیم با همکاری هم یه سایت فروشگاهی زنجیره‌ای بسازیم که اگه روش کار بشه در سطح اینترنت کشور حرف اول و بزنه
ببخشید که خیلی طولانی شد
لطفا نظرات خود را بیان کنید.
به امید موفقیت همه با هم
Heart
سلام دوست قدیمی
دوستان عزیز فکر بسیار خوبی است
چندبار در انجمن مطرح شده است
دوستان لطفا همت کنید تا قبل از عید استارت کار زده شود
آقاي هرمان خوشحال شديم كه پس از مدتي شما را در اين انجمن ملاقات كرديم و انقدر اشتياق در شما ديديم..
ايده بسيار خوبي ست انشاله همت شود و دوستان در شهر هاي مختلف يك مدير انتخاب كنند كه دوستان واقع در هر شهر را مديريت كند.
اگر این وبسایت راه بیفتد می تواند جای خودشو در بین بهترینها باز کند, البته در مورد مدیریت و هماهنگی جای کار دارد که با تصمیم جدی برای ایجاد این وبسایت می تواند حل شود.
من حاضرم....اساسي چند بار هم گفتم.........اين گام اول رو برميداريم....
با درود
فکر خیلی خوبیه البته اگه همت بخرج دهیم و به انجام برسونیم من هم هستم.

با تشکر
بدرود
به نظر من این کار اولش نیازمند یه طراح سایت حرفه ای هستش. که بتونه یه همچین سیستمی رو بنویسه.
دومین مرحله اینکه افراد بیان محصولاتشون رو معرفی کنن و یه درصدی از اون رو برا بازاریاب بزارن.
سومین مرحله همکاری با پست هست برای ارسال محصولات.
چهارمین مرحله جذب بازاریاب هستش که مطمئنا افراد زیادی هستن که بتونن کمکمون کنن.
پنجمین مرحله تبلیغ سایته که مهم ترین مرحله هستش.
ششمین مرحله آغاز فروشه که ان شالله با موفقیت روبرو میشه
ایده خوبیه
در مورد طراحی سایت من میتونم کمک کنم.
البته برنامه نویسیش جدا هست.
که وقتی طرح کلی سایت آماده باشه ، فقط میتونیم بدیم به برنامه نویس و کدنویسی بشه
(01-10-2012 11:10 AM)atreeeshgh نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من این کار اولش نیازمند یه طراح سایت حرفه ای هستش. که بتونه یه همچین سیستمی رو بنویسه.

در مورد سیستم با یکی صحبت کردم تا امشب خبرشو میده

دومین مرحله اینکه افراد بیان محصولاتشون رو معرفی کنن و یه درصدی از اون رو برا بازاریاب بزارن.

لازم نیست حتما آن محصول از خودتون باشه فقط چیزهایی که فکر میکنید در شهرهای دیگه نیست یا گرونه و قیمتشو پیدا کنید و حتی با فروشنده درباره کارتان صحبت کنید که اگه مشتری بشید ارزونتر حساب می‌کنن و شما سعی کنید عکس محصول و به صورت ججالب یا از اینترنت و یاخودتون آماده کنید

در مورد درصدها هم فکر میکنم 30 درصد قیمت کل سود فروش بزاریم و 15 درصد پورسانت بازاریاب
فکر میکنم مناسب باشه

سومین مرحله همکاری با پست هست برای ارسال محصولات.

حتما لازم نیست با پست همکاری کنیم سایتهای بزرگی مثل دیجی کالا هم با پست کار نمیکنن وقتی هزینه خرید به حساب واریز شد خرید را انجام بدید و ارسال کنید

چهارمین مرحله جذب بازاریاب هستش که مطمئنا افراد زیادی هستن که بتونن کمکمون کنن.

در این باره افراد با تجربه میتونن کمک کنن فکر میکنم درهمینجا هم دوستان هستن

پنجمین مرحله تبلیغ سایته که مهم ترین مرحله هستش.

اگه هرکدوممون یه وبلاگ داشته باشیم و تبلیغ سایتو داخلش بزاریم و در چند سایت تبلیغاتی مثل ایستگاه تبلیغ کنیم مطمئنن بازاریاب زیاد پیدا میشه

ششمین مرحله آغاز فروشه که ان شالله با موفقیت روبرو میشه
انشالله به اون مرحله هم میرسیم

دوستان لطفا نظراتشونو بگن
با تشکر
Heart
به نظر من هم ایده خیلی خوبی است . بهتر است در این مورد در یک جلسه حضوری کاملا بحث و بررسی شود و تصمیم گیری نهایی صورت گیرد . موضوع ارزش پیگیری دارد و قابلیت عملی شدن را داراست
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع