سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی برای راه اندازی مغازه ای که ماله خودمه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همگی
من در اهواز بلوار معلم تو اصلی یه مغازه 30 متری داریم همراه 15 متر بالکن
میخام خودم توش کار کنم و تا الان کرایه بوده (نمایندگی ایرانسل)
قدرت فروش منطقه خوبه و مشاغلی چون فست فود پوشاک زنونه و مردونه سوپری کیف و کفش کترینگ پرده سرا بستنی فروشی موبایل فروشی و... تو بلوار هست که قدیمیاشون فروش بهتری دارن
حالا خود من میخام شروع کنم و خیلی هم بررسی کردم اما هنوز به نتیجه قطعی نرسیدم
صبحو شب فکرم مشغوله همین مغازه شده حسابی گیج شدم
ولی با بررسی هایی که انجام دادم خودم دوتا کار مد نظرمه
اول زدن یه برگر و ساندویچی با کیفیت و دست ساز و حجیم که هنوز کسی کار نکرده اونجا با یه دکور خوب
دوم کار بوتیک مردونه اما بیشتر مجلسی و کلاسیک که هم پوشاک بیارم هم کفشو کمربند با نازلترین قیمت، تو اون بلوار بیشتر پوشاک اسپرت کار میکنن و کسی مجلسی و کلاسیک به صورت حرفه ای کار نکرده

خلاصه بین این دوتا کار موندم به دوتاشم علاقه دارم و میدونم که خیلی خوب میتونم هردوشو شروع کنم اما این وسط سر هر کدوم از کارها یه سری نکاتی شنیدم که منو مردد میکنه
مثلا کار پوشاک فصلیه و ضمن اینکه ممکنه بنجلی داشته باشه که من شرایط سرمایم اونقدر نیس که بتونم بجلی هارو نگه دارم یا سالی 5 میلیون بنجلی داشته باشم
تو کار فست فود هم یه بدی که داره اینه که این کار هیچوقت تعطیلی نداره و باید تمام وقتو روزهامو پاش بزارم و نه میتونم مسافرتی برم نه میتونم به بقیه کارهای زندگیم برسم
اما خب کار آشپزیو خیلی دوست دارم و همیشه تو خونه برا خودم برگر و پیتزا درست میکنم و ازین کار لذت میبرم
من قبلا سابقه فروشندگی موبایلو داشتم اما هیچوقت دلم نمیخاد برم تو کار موبایل
خلاصه اگر کسی تجربه ای داره یا نظری داره لطفا منو راهنمایی کنه که ازین بلاتکلیفی در بیام؟ آخرش من این مغازه رو چه کار کنم؟؟؟؟؟؟Confused
کسی نبود از دوستان مارو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟
لینک مرجع