سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: پیشنهاد تشکیل گروه برای خرید بسته روانشناسی ثروت1 عباس منش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
[size=medium]باسلام خدمت دوستان عزیز
من میخواستم به دوستان یک پیشنهاد بدم
من یه مدتیه باسایتی اشنا شدم به نام گروه تحقیقاتی عباس منش
این سایت یک محصولی داره به نام بسته روانشناسی ثروت1 که خیلی تعریفش را شنیدم .
و تا انجایی که میدونم خیلی کاربردیه و مصاحبه ای هم با افرادی که از این بسته استفاده کردند را هم گذاشتند
و واقعا" تاثیر گزاره و و می گن حداقل در امد شما را در سال اول 3 برابر میکند.
این بسته بیش از20ساعت اموزش داره صوتی وتصویری و جزوه تمرین هم داره قیمتش حدودا" 4000000 تومانه من خیلی مشتام این بسته را بخرم و لی خیلی گرونه واقعیتش به تنهایی بودجه اونو ندارم
میخواستم به دوستان پیشنهاد بدم اگه موافق باشند یک گروه تشکیل بدیم این محصول را بخریم . منتظر شما هستم . : 09373476213
ایمیل من :
omidbmw329@yahoo.com
حتی یک درصد هم کارایی نداره. از توی تلگرام دانلودش کردم و دیدم مفت هم گرونه. من اول دانلود میکنم و اگر خوب بود پولش رو پرداخت میکنم. آموزش های بهرام پور و ژان بقوسیان معرکه اند و ارزش خرید دارن و بقیه فقط مشک باد هستند
دوست عزیزم یه چیز درباره ی این مطالب بهت بگم ...اگه اینها عملی و به درد بخور بود هیچ وقت نمی اومدن به بقیه بگن و خودشون ازش پول در می آوردن ...اگه هم برای رضای خدا و این حرفهاس که خب میشد مثل خیلی ها به صورت مجانی منتشر کنه یا با هزینه خیلی کم که خرجی که برای اماده کردنش کرده رو در بیاره ...و اینکه شما برای ثروتمند شدن باید به خود و شرایط خودت تکیه کنی ...باید ماهی گیری یاد بگیری نه ماهی بگیری ... این کار شاید باعث چند سال درآمد بشه واست ولی چند سال دوام داره ؟که استاد شعبانعلی به این میگه تفکر سیستمی وقتی ذهن آماده برای ثروت نباشه هیچ وقت به ثروت نمیرسی.راه خودتو پیدا کن .به نظرم کسایی که میان اینجا و میگن فلان قدر پول دارم چکارش کنم .آدم های ضعیف النفسی هستن که به خودشون اعتماد ندارن .خودشونو نساختن ...خودتو بساز راهتو پیدا میکنی
لینک مرجع