سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: جلسات نقد فیلم و کتاب های موفقیت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
برادر پولكي به واقع اين سخن را فرموديد؟ كتاب هايي امثال 4 اثر و تجسم خلاق و... براي خوانندگان هيچ سودي ندارند؟؟؟؟ و فقط براي ناشران سود دارد؟؟؟ آيا واقعا فكر مي كنيد چاپ كتاب براي نويسندگان سود مادي دارد؟؟؟؟
اگر هر كتابي كه ما ميخوانيم فقط 1 درصد هم كمك كنه باز ارزش خوندن داره...
كتاب ها قرار نيست كه مارو ثروتمند كنن بلكه كتاب ها نگرش مارو تغيير ميدن..
با درود فراوان خدمت بزرگان این انجمن بزرگ
این بخش رو خیلی دوست دارم - تحلیل از روی تحقیقات
من مدرس افتخاری ( بدون هیچگونه چشمداشت و پول تدریس میکنم ) شاخه ی Attraction هستم که مفتخرم در پیش شما عزیزان هستم . یک بزرگی می گوید : هر کتابی حداقل ارزش یک بار خواندن را دارد . و به ایده ی من هم چنین است اما مسئله ای مهم وجود دارد که متاسفانه انتشارات به بازار فروش نگاه میکنه و تحقیق و بررسی در ایران کمرنگ تر شده
وقتی فیلم راز 1 و 2 در ایران پخش شد خوب زیبا بود و همه برای مدت کوتاهی شاد بودند اما فقط هدف این فیلم معرفی یکی از قوانین طبیعی بود . موارد کاربردی این قانون و تحقیقات جایی مطرح نشد . من به همراه یک تیم تحقیقاتی به مدت شاید 5 سال در مورد این شاخه از فیزیک کوآنتوم مطالعاتی داشتیم و داریم و امسال برای چاپ کتابی به دور از بازار فروش و کاربردی اقدام کردیم که با مسائلی مواجه شدیم که این مسائل گریبانگیر جامعه رو گرفته بود . اما خوشحال هستیم که برای دل خودمون و انسانهی خوش فکر اطراف خودمون هر روز در حال یادگیری هستیم و به بحث و گفتگو می پردازیم . خوشحال میشم که بتونم جز کوچکی از شما باشم و بحثهای مفیدی داشته باشم .
خیلی خوشحالم که در جمع کسانی هستم که اندیشمندانه به آینده می نگرند - خدایا شکرت
خیلی خوشحال هستیم که شما نیز به انجمن ما امدید
امیدوارم شما نیز تجربیات خود را در زمینه های گوناگون در این انجمن بگذارید
حتما هم این کار رو خواهم کرد و اگر کسی در مورد هر بخشی از قانون جذب ( Atrraction ) سوال یا شک و شبه ای داشته باشه با تمام وجود در خدمت این انجمن هستم که بتونم مباحث مفیدی را ارائه داده باشم . یادمون نره اگه در هر روز چیزی یاد نگیریم پس با دیگران فرقی نداریم باید ذکر کرد که کسی با دیگری تفاوتی نداره و فقط تفاوت در ذهنیت افراد است .
با سپاس - بهداد
10_004سلام دوست گرامی امکان آن می باشد که بتوان کتابتان را تهیه کرد ؟
یک سوال برای رسیدن به یک خاسته و درخواست چقدر زمان طول می کشد تا به آن دست یافت ؟ آیا انسان می تواند به مرحله ای برسد که مثلا بگوید این کار بشود آن کار در کسری از زمان انجام شود . تئوری های را نمی گویم در عمل و به عینه می خواهم به آن برسم و در واقع به دنبال فرمول می باشم .آیا اساسا در این معقوله چیزی به مثل فرمول وجود دارد ؟ و آیا در این معقوله چیزی به نام قطعیت وجود دارد و یا نسبی است بر فرض مثال یک خواسته و آرزو یی را دوست داریم که به آن برسیم آیا برای رسیدن به آرزو با توجه به متددهای شماقطعیتی را می توان برای آن درنظر گرفت یا که نه شما بخواه ،باور کن ، اسرار یا تکرار کن تا شاید به آن برسی حالا اگر هم نرسیدی یه روز می رسی و یا به چند درصدش می رسی. خلاصه گویی کنم جایگاه قطعیت رسیدن به آرزوها در آموزش های شما در چه جایگاهی قرار می گیرد؟ تا بعد....12_002
اگر اسم کتاب رو بگین و نام نویسنده وجوری که دم دست ومعروف باشه با بازه زمانی مثلا یه هفته خیلی توپ میشه
آقا بهداد عزیز من بسیار فیض بردم از متن های زیبایتان
من خودم سر تاپا انرژی هستم و در مرحله ایی هستم که فکرهام ایده ها با قانون جذب داره برآورده میشه

لطفا آموزش های خودتون رو در یک تایپیک جدید شروع نمایید تا بتوانیم قدم به قدم به قانون جذب نزدیکتر شیم

اراذتمند محمد
با درود خدمت کسانی که می توانند ایده خلق کنند
1 - دوستان عزیز فرمودند کتابم را معرفی کنم . من امسال با کمک یک تیم تحقیقاتی کتابی را نوشتیم تحت عنوان راز 3 ( Beyond The Secret & The Compass ) به معنی فراسوی راز و قطب نمای درون و این کتاب را به انتشارات لیوسا که درباره ی موفقیت کتاب چاپ میکنه سپردیم اما از آنجا که انتشارات ها به فکر اقتصادی هستند این کتاب برای چاپ تایید نشد . من توی جلسه ی آخرم واضح به مدیریت اعلام کردم که انتظاراتم از انتشارات خیلی بیشتر بود . به من گفتند به خاطر نوع نوشتاری پیشگفتار و مطالب سنگین چاپ نمیشه اما من این رو قبول نداشتم . هدف من و تیم اشاعه ی مسائل کاربردی قانون جذب بود نه بحث بازار فروش ، جذب مخاطب و ...... هم اکنون در حال پایه ریزی یک وب سایت قدرتمند در مورد این قانون و گسترش تیم و گروه هستم که بتونیم این تجربیات را در اختیار مخاطبین این قانون قرار دهیم .
2 - من یک درخواستی از دوستان عزیز دارم . به تمامی سوالات شما پاسخ خواهم داد اما باید ببینم بستر ذهنی تان چگونه هستش و تا کجا گسترده شده . به خاطر همین باید از پایه همه چیز را بچینم نمیتونم بیام بگم فکر کن خونه بدست بیار یا بگم فکر کن پول و ثروت و ... به دست بیار . همه به من میخندید اما چیزی که حائز اهمیت است این است که این قانون چگونه و چه وقت کار میکند ؟؟؟
3 - من در مورد مسائل علمی اثبات شده حرف میزنم و بحث میکنم نه فرضیه ها و نظریه ها . به ایده ی ما دانستن از وجود قانون به تنهایی دردی دوا نمیکنه بلکه بخش کاربردیش مهمه - بله درست است این قانون فرمول داره که متاسفانه توی جهان و علی الخصوص ایران تمامی کتابهای چاپ شده غیر کاربردی هستند و از استفاده ی فرمول جذب کم سخن به میان آمده
4 - حتما مطلع هستید 4 ماه قبل کتاب جدید راندابرن به نام معجزه ( The Majic ) منتشر شد و در ایران توسط خانم نفیسه معتکف ترجمه شد . این کتاب جزو کتابهای خوب محسوب میشه که تمرکز روی شکرگذاری داره اما من تجارب و دست نوشته ها را خیلی خیلی قبول دارم
بگذیرم ---------------------- تاپیک جدید هم تاسیس شد
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=3630
با سپاس از شما عزیزی که برای خودت وقت میگذاری
(07-01-2012 10:36 AM)بهداد نوشته شده توسط: [ -> ]با درود خدمت کسانی که می توانند ایده خلق کنند
1 - دوستان عزیز فرمودند کتابم را معرفی کنم . من امسال با کمک یک تیم تحقیقاتی کتابی را نوشتیم تحت عنوان راز 3 ( Beyond The Secret & The Compass ) به معنی فراسوی راز و قطب نمای درون و این کتاب را به انتشارات لیوسا که درباره ی موفقیت کتاب چاپ میکنه سپردیم اما از آنجا که انتشارات ها به فکر اقتصادی هستند این کتاب برای چاپ تایید نشد . من توی جلسه ی آخرم واضح به مدیریت اعلام کردم که انتظاراتم از انتشارات خیلی بیشتر بود . به من گفتند به خاطر نوع نوشتاری پیشگفتار و مطالب سنگین چاپ نمیشه اما من این رو قبول نداشتم . هدف من و تیم اشاعه ی مسائل کاربردی قانون جذب بود نه بحث بازار فروش ، جذب مخاطب و ...... هم اکنون در حال پایه ریزی یک وب سایت قدرتمند در مورد این قانون و گسترش تیم و گروه هستم که بتونیم این تجربیات را در اختیار مخاطبین این قانون قرار دهیم .
2 - من یک درخواستی از دوستان عزیز دارم . به تمامی سوالات شما پاسخ خواهم داد اما باید ببینم بستر ذهنی تان چگونه هستش و تا کجا گسترده شده . به خاطر همین باید از پایه همه چیز را بچینم نمیتونم بیام بگم فکر کن خونه بدست بیار یا بگم فکر کن پول و ثروت و ... به دست بیار . همه به من میخندید اما چیزی که حائز اهمیت است این است که این قانون چگونه و چه وقت کار میکند ؟؟؟
3 - من در مورد مسائل علمی اثبات شده حرف میزنم و بحث میکنم نه فرضیه ها و نظریه ها . به ایده ی ما دانستن از وجود قانون به تنهایی دردی دوا نمیکنه بلکه بخش کاربردیش مهمه - بله درست است این قانون فرمول داره که متاسفانه توی جهان و علی الخصوص ایران تمامی کتابهای چاپ شده غیر کاربردی هستند و از استفاده ی فرمول جذب کم سخن به میان آمده
4 - حتما مطلع هستید 4 ماه قبل کتاب جدید راندابرن به نام معجزه ( The Majic ) منتشر شد و در ایران توسط خانم نفیسه معتکف ترجمه شد . این کتاب جزو کتابهای خوب محسوب میشه که تمرکز روی شکرگذاری داره اما من تجارب و دست نوشته ها را خیلی خیلی قبول دارم
بگذیرم ---------------------- تاپیک جدید هم تاسیس شد
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=3630
با سپاس از شما عزیزی که برای خودت وقت میگذاری

خیلی دوست دارم بتونم قانون راز رو باور کنم و ازش استفاده کنم
برای شروع شما که استاد مایی یه انتشارات خوب جذب کنید تا کتابتون رو چاپ کنه.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع