سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی کسب و کار کنار دریا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان وقتتون بخیر
من تازه با سایت و انجمن خوبتون اشنا شدم و عضو شدم
میخواستم از تجربیاتتون استفاده کنم و ی راهنمایی ازتون بگیرم
من ساکن شمالم و صبح تا ظهر تو ی بیمارستان مشغول به کارم
ی فکری به ذهنم رسیده میخوام با یه نفر که مورد اعتماد باشه صحبت کنم یه سرمایه بذارم و یه دکه مثلا بلال فروشی کنار دریا بزنم بعد اون آشنامو بذارم اونجا وایسه درصدی کار کنیم خودم نمیخوام وایسم پول از من کار از اون.ضمنا جایی هم ک مدنظرمه این دکرو نداره به نظرم خیلی خوب جواب میده
فقط ی چیزی ذهنمو درگیر کرده اینکه چیجوری بعد از یکی 2 ماه ک کار کردیم اشنامون زیر قولش نزنه و نگه چرا درصدی کار کنیم خودم پول میذارم همه سودشو خودم میگیرم
میشه قراردادی چیزی باهاش ببندم؟چون کار سرمایه زیادی نمیخواد میترسم بعد از ی مدت جا بزنه.
بعد چون کار مغازه نیست ک اجاره نامه به اسم من باشه خیالم راحت باشه..
میشه تعهدنامه محصری ازش بگیرم که به فرض تا 1 سال باید کار کنیم باهم؟راهشو نمیدونم چیه
بعد کار اینجوری بخوام انجام بدم چند درصدش باید واسه من باشه چقد واسه اون؟
ممنون میشم راهکارتونو بهم بگین خیلی خیلی ممنونم
(11-12-2016 11:32 PM)amir.farrokhi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان وقتتون بخیر
من تازه با سایت و انجمن خوبتون اشنا شدم و عضو شدم
میخواستم از تجربیاتتون استفاده کنم و ی راهنمایی ازتون بگیرم
من ساکن شمالم و صبح تا ظهر تو ی بیمارستان مشغول به کارم
ی فکری به ذهنم رسیده میخوام با یه نفر که مورد اعتماد باشه صحبت کنم یه سرمایه بذارم و یه دکه مثلا بلال فروشی کنار دریا بزنم بعد اون آشنامو بذارم اونجا وایسه درصدی کار کنیم خودم نمیخوام وایسم پول از من کار از اون.ضمنا جایی هم ک مدنظرمه این دکرو نداره به نظرم خیلی خوب جواب میده
فقط ی چیزی ذهنمو درگیر کرده اینکه چیجوری بعد از یکی 2 ماه ک کار کردیم اشنامون زیر قولش نزنه و نگه چرا درصدی کار کنیم خودم پول میذارم همه سودشو خودم میگیرم
میشه قراردادی چیزی باهاش ببندم؟چون کار سرمایه زیادی نمیخواد میترسم بعد از ی مدت جا بزنه.
بعد چون کار مغازه نیست ک اجاره نامه به اسم من باشه خیالم راحت باشه..
میشه تعهدنامه محصری ازش بگیرم که به فرض تا 1 سال باید کار کنیم باهم؟راهشو نمیدونم چیه
بعد کار اینجوری بخوام انجام بدم چند درصدش باید واسه من باشه چقد واسه اون؟
ممنون میشم راهکارتونو بهم بگین خیلی خیلی ممنونم
سلام دوست من. شما میتونید عکاسی انجام بدید. یه جای شیک درست کنید. یه پرینتر یه کامپیوتر . خیلیا دوس دارن کنار دریا عکس بگیرن و اونو قاب کنن. میتونید لباسهای محلی اون منطقه رو هم تهیه کنید و پیشنهاد بدید با اون لباسها عکس بگیرن.
(11-13-2016 01:36 PM)مهدی ر نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست من. شما میتونید عکاسی انجام بدید. یه جای شیک درست کنید. یه پرینتر یه کامپیوتر . خیلیا دوس دارن کنار دریا عکس بگیرن و اونو قاب کنن. میتونید لباسهای محلی اون منطقه رو هم تهیه کنید و پیشنهاد بدید با اون لباسها عکس بگیرن.

سلام دوست عزیز ممنون از پیشنهادتون
اینم فکر خوبیه ولی مشکل اینه که عکاسی یه کار خیلی تخصصیه و هزینه تجهیزاتشم بالاست و من در حال حاضر نمیتونم انقد هزینه کنم
کنار دریا خب میدونین مغازه زیاد هست دکه های سیار هم زیاد هست که خودم به شخصه ترجیح میدم کنار اون دکه یه چیز بخرم و بخورم چون حس و حالش کنار دریا فرق میکنه4yajuyo
بخاطر همین تو فکر دکه هستم که یکیم بذارم وایسه
فقط مشکلم اینه ک نمیدونم با اون طرف باید قراداد ببندم ک جا نزنه؟
(11-13-2016 07:37 PM)amir.farrokhi نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-13-2016 01:36 PM)مهدی ر نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست من. شما میتونید عکاسی انجام بدید. یه جای شیک درست کنید. یه پرینتر یه کامپیوتر . خیلیا دوس دارن کنار دریا عکس بگیرن و اونو قاب کنن. میتونید لباسهای محلی اون منطقه رو هم تهیه کنید و پیشنهاد بدید با اون لباسها عکس بگیرن.

سلام دوست عزیز ممنون از پیشنهادتون
اینم فکر خوبیه ولی مشکل اینه که عکاسی یه کار خیلی تخصصیه و هزینه تجهیزاتشم بالاست و من در حال حاضر نمیتونم انقد هزینه کنم
کنار دریا خب میدونین مغازه زیاد هست دکه های سیار هم زیاد هست که خودم به شخصه ترجیح میدم کنار اون دکه یه چیز بخرم و بخورم چون حس و حالش کنار دریا فرق میکنه4yajuyo
بخاطر همین تو فکر دکه هستم که یکیم بذارم وایسه
فقط مشکلم اینه ک نمیدونم با اون طرف باید قراداد ببندم ک جا نزنه؟

دوستان عزیز پیشنهادی ندارین؟Huh
لینک مرجع